SK „Mattas“ vs Arkus (81:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje

2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 16:55 val., peržiūros: 590

Vasario 24 dieną krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje vyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK „Mattas“ priemė svečius „Arkus“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris minutes svečiai turėjo trijų taškų persvarą (6-9). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Arkus“ persvara padidėjo iki šešių taškų (9-15). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė „Mattas“, kuris baigiantis kėliniui pralenkė varžovus (22-21).

Antrą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo „Arkus“, bet netrukus kelių sėkmingų atakų dėka persvarą susigrąžino „Mattas“ (36-31). Septintą minutę „Arkus“ pelnė paskutinius taškus kėlinyje, o jo pabaigą geriau sužaidė „Mattas“ kuriam pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (40-33).

Trečio kėlinio pradžioje tris iš eilės tritaškius pataikė „Arkus“, o po dar dviejų taiklių svečių dvitaškių skirtumas „Arkus“ naudai padidėjo iki šešių taškų (40-46). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Mattas“ (42-46). Šeštą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (48-49). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Mattas“, kuris įgijo septynių taškų persvarą (61-57).

Ketvirtame kėlinyje geriau žaidė „Mattas“, kuris pamažu didino persvarą. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė devyni taškai (67-58). Aštuntą minutę skirtumas padidėjo iki deviniolikos taškų (79-60). Per likusį laiką „Mattas“ išsaugojo solidžią persvarą ir iškovojo pirmą aštunfinalio pergalę (81-62).

SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė BC „Straight“ ir žengia į didįjį C lygos finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:28 val.)SK „Mattas“ iškovojo pirmąją pusfinalio serijos pergalę (78:65) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)