KMAIK vs Elektromontuotojas (41:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Elektromontuotojas“ tiesiausiu keliu žengė į C lygos Mažosios taurės ketvitfinalį

2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 555

Kovo 4 d., pirmadienį, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos Mažosios taurės antrosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „KMAIK“ ir svečiai – „Elektromontuotojas“. Serijoje iki dviejų pergalių – 0:1 priekyje „Elektromontuotojas“.

Rungtynių pradžioje „Elektromontuotojas“ išsiveržė į priekį, o „KMAIK“ ekipai taškus rinko tik G.Chmylnikovas bei E.Keleris ir svečiai po pirmojo kėlinuko pirmavo 11:16.

Antrajame kėlinuke „Elektromontuotojas“ spurtavo ir labai greitai jau buvo įgijęs dviženklę persvarą – 18:32. Per likusį kėlinuko laiką „KMAIK“ nepelnė nė taško, o svečiai po A. Mažinto tolimo metimo paskutinę kėlinio sekundę jau buvo nutolę 18:43.

Trečiajame kėlinyje ir toliau stagnavo šeimininkų puolimas, kuo pasinaudojęs „Elektromontuotojas“ dar labiau nutolo – 29:61.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau „Elektromontuotojas“ didino savo persvarą, o šias rungtynes laimėjo rezultatu 41:82 (11:16, 7:27, 11:18, 12:21) ir tiesiausiu keliu žengė į C lygos Mažosios taurės ketvitfinalį.

„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Elektromontuotojas“ laimėjo antras pusfinalio rungtynes prieš „Baltic Transline“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Elektromontuotojas“ nusileido su BC „Prisikėlusiems“ (54:39) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (serija 1:0) (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:00 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Elektromontuotojas“ ekipa (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)