KMAIK vs Arkus (73:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais

2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 859

Pirmadienį, Sausio 7 – ąją dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „KMAIK“ ir „Arkus“ komandos.

Rungtynių pradžioje „Arkus“ įsiveržė į priekį ir įpusėjus pirmajam kėlinukui pirmavo 9:6. Kėlinuko antra pusė buvo labai nerezultatyvi, o svečiai išlaikė kelių taškų pranašumą – 11:15.

Antrąjį ketvertį geriau pradėjo „KMAIK “, kurie padarė kelias greitas atakas ir jau turėjo 7 taškų pranašumą. O „Arkus“ komandai šis kėlinys visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų, padarytą daug klaidų o pataikyta tik 8 taškai per kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 34:23.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „KMAIK “ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję „KMAIK “ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 15 taškų persvara. Svečiams šis ketvertis tai pat nebuvo sėkmingas, nors buvo pataikyta daugiau, nei antąjį ketvertį, bet vistiek nepavyko pasivyti priešininkų – 51:36.

Ketvirtam ketvirtyje jau buvo matyti, kad „KMAIK “ iškovos gan lengvą pergalę, rezultatu – 73:56.

„KMAIK “ komandos žaidėjas Paulius Parnarauskas: Nauji metai mums atnešė pergalę.

„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė be lyderių žaidusius „Arkus“ krepšininkus (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„KMAIK“ atsirevanšavo „Alaina“ komandai (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„GZP – 2“ kiek netikėtai lengvai susitvarkė su pirmą pralaimėjimą patyrusiais „Arkus“ krepšininkais (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:07 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)SK „Mattas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Arkus“ ir iškovojo pirmą pergalę aštunfinalyje (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:55 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)