Arkus vs Feniksas (62:45)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45)

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 23:05 val., peržiūros: 1008

Spalio 28d., Sekmadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios, C pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – KK „13“ ir svečių – Feniksas.

Rungynes solidžiai pradėjo KK „13“ įsiverždami į priekį (13:6), o 12 iš visų pirmųjų šeimininkų taškų pelnė KK „13“ ekipos lyderis – L.Stanislovaitis. Pirmąjį kėlinį 9 taškais laimėjo šeimininkai – 21:12. Antrame kėlinyje užtikrintai žaidę KK „13“ susikrovė 26 taškų pranašumą per kėlinį pelnydami 24 taškus, o varžovams leido pelnyti vos 7 – 45:19.

Antra rungtynių pusė prasidėjo tragiškai abiem ekipom, šeimininkai per kėlinį įmetė tik 4 taškus, o „Feniksui“ pavyko pelnyti 7 – 49:26. Ketvirtame kėlinyje liko tik formalumai, nors kėlinį ir laimėjo svečiai jiems tai tik pavyko sušvelninti galutinį rungtynių rezultatą – 62:45 (21:12, 24:7, 4:7, 13:19).

KK „13“ komandos treneris Linas Stankevičius:

Pirmos rungtynės, sekėsi, kad mūsų žvaigdžė vėl atgijo, o nesisekė, kad neturim jokių derinių, nieko, labai daug improvizavom.

KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „Fenikso“ pranašumą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)„GZP – 2“ kiek netikėtai lengvai susitvarkė su pirmą pralaimėjimą patyrusiais „Arkus“ krepšininkais (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:07 val.)„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „KTK“ palaužė „Feniksą“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 19:07 val.)Kauno technikos kolegija savų sienų neapgynė nuo Feniksas vyrukų. (2018 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:01 val.)