Kauno TPMC ‒ 2 vs Laipsniai (40:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Laipsniai“ gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir pateko į finalą

2019 balandžio 02 d., Antradienis, 21:33 val., peržiūros: 756

Antradienį, balandžio 2 dieną, KTPMC didžiojoje sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, pirmenybių pusfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC – 2“ bei svečių „Laipsniai”. Tai buvo antrasis šių dviejų komandų susitikimas šiame pusfinalyje, o pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę šventė šiandieniniai svečiai. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė itin nerezultatyviai ir klampiai, tačiau antroje rungtynių pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir iškopė į finalą.

Rungtynes komandos pradėjo labai nerezultatyviu ir klampiu žaidimu. Komandos nemažai klydo, metė daug metimų pro šalį ir visiškai neblizgėjo rezultatyvumu. Sužaidus šešias minutes, komandos buvo pelniusios vos po keturis taškus. Vėliau vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir ketvirčio pabaigoje „Kauno TPMC – 2” įgijo minimalų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:8. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau strigo puolime. Visgi, ketvirčiui įpusėjus, „Laipsniai“ sugebėjo pelnyti aštuonis taškus be atsako ir įgijo šešių taškų pranašumą, kas tokioms rungtynėms jau buvo nemažai. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 18:23.

Trečiąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri pradėjo bėgti į greitas atakas ir gana greitai bei lengvai įgijo dviženklį pranašumą. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai ir toliau nerado rakto į sėkmingą puolimą ir atrodė tiesiog beviltiškai. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 25:47. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas. „Kauno TPMC – 2“ nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir patyrė pralaimėjimą. Savo ruožtu „Laipsniai“ iškopė į finalą, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 40:68.

„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)SK „Mattas“ turėjo vargo su „Kauno TPMC – 2“ ekipa (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Laipsniai“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse vos neiššvaistė solidžios persvaros, bet įveikė BC „Game On“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:21 val.)Permainingoje kovoje „Kauno TPMC – 2“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 19:06 val.)