Kauno švara vs Baltic Transline (83:94)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:10 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 835

Antradienio vakarą „Kauno Švaros“ sporto salėje vyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Kauno Švara“ su svečiais „Baltic Transline“. Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę svečiai įsirašė dar vieną pergalę.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylygiai. Pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, svečiai surengė spurtą 10:0, kuriuo pirmą kartą pasiekę dviženklį pranašumą (13:23). Tačiau kaip atsaką jie gavo V. Pavilionio („Kauno Švara“) 3 tolimų metimų šou, kuris sumažino atsilikimą iki minimalaus. Po pirmųjų 10 minučių – 22:26.

Antrajame ketvirtyje „Kauno Švaros“ tolimi šūviai tęsėsi. Sužaidę nepilnai 2 minutes jie pirmavo jau 5 taškais. Bet „Baltic Transline“ krepšininkai nesutiko nuleisti rankų ir ilgai netrukę, po M. Dimšos taiklaus dvitaškio, vėl išsiveržė į priekį (31:32). Įpusėjus ketvirčiui aktyviau rungtynių tempą diktavo svečiai, kurie po taiklaus V.Bezrukov dvitaškio ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 7 taškais – 46:53.

Antrąją rungtynių dalį „Baltic Transline“ pradėjo trimis taikliais tolimais šūviais, iš kurių 2 pataikė M.Klupšas. Komandas jau skyrė rekordinis 15 taškų skirtumas – 49:64. Tačiau šeimininkai dar nenuleido rankų ir sužaidę atkarpą 10:2, vėl kvėpavo oponentams į nugarą. Prieš lemiamą kėlinį intrigą žadantis rezultatas – 68:72.

Paskutinysis ketvirtis priklausė svečiams. Vieną po kitos rengdami sėkmingas atakas, jie netruko susigrąžinti 10 taškų pranašumo. E.Stulginskas („Kauno Švara“) dar stengėsi tempti saviškius į priekį pelnydamas 2+1. Tačiau to neužteko ir „Baltic Transline“ iškovojo pergalę rezultatu 83:94.

M. Leščinsko („Baltic Transline“) komentaras:
„Varžovai gerai pataikė tritaškius. Jie pasiėmė nemažai toli atšokusių kamuolių. Šiaip, lėtos tokios varžybos.“

„Baltic Transline“ nesunkiai įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:51 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ iškovojo antrą pergalę prieš „Alaina“ ir žengia toliau (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 20:09 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ nesunki „Baltic Transline“ pergalė prieš „Krugės karius“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:49 val.)„C“ lygos „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse: „Baltic Transline“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus. (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)