Grande vs Arkus (74:45)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Grande“ nesunkiai įveikė be lyderių žaidusius „Arkus“ krepšininkus

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 22:42 val., peržiūros: 738

Ketvirtadienį, gruodžio 13 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Grande“ (6/1) ir svečių teisėmis žaidę „Arkus“ (5/1) krepšininkai.

Rungtynes „Grande“ pradėjo spurtuodami 13:0 ir turėjo visišką iniciatyvą pirmajame kėlinyje, kuriam pasibaigus pirmavo 21:8.

Antrajame kėlinyje ir toliau „Arkus“ sunkiai rinko taškus, o šeimininkai kuo toliau tuo labiau tolo. V.Kapočius įmetė du tritaškius iš eilės, o „Grande“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 42:19.

Trečiajame kėlinyje po abiem krepšiais karaliavo R.Issak, kurio atstovaujama „Grande“ nepaleido iniciaciatyvos ir dar labiau padidino savo persvarą – 54:27.

Ketvirtajame kėlinyje abi ekipos žaidė kiek chaotiškai, tačiau šeimininkai išlaikė turėtą persvarą ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 74:45 (21:8, 21:11, 12:8, 20:18).

„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„KMAIK“ neturėjo vargo su „Arkus“ krepšininkais (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„GZP – 2“ kiek netikėtai lengvai susitvarkė su pirmą pralaimėjimą patyrusiais „Arkus“ krepšininkais (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:07 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)M. Karausko vedama „Grande“ nesunkiai susitvarkė su E. Kelerio vedama „KMAIK“ ir iškovojo penktą pergalę iš eilės (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)