Feniksas vs KMAIK (103:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 18 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Feniksas“ įtikinamai įveikė „KMAIK“ ekipą

2019 sausio 18 d., Penktadienis, 20:31 val., peržiūros: 704

Penktadienį, sausio 18 dieną, Žiburio pagrindinės mokyklos salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Feniksas“ bei svečių „KMAIK“. Svečių ekipa savo varžovams priešinosi tik kiek daugiau nei kėlinį. Vos penkiese susirinkę, jie neturėjo jokių vilčių pakovoti dėl pergalės.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie labiau rėmėsi tolimais metimais ir pradžioje rungtynių – tai veikė. Jie netrukus įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau tuomet krito į duobę. Neapsigynė nuo aukštesnių varžovų ir patys neužpuolė. „Feniksas“ kėlinį užbaigė 13:2 spurtu ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 22:17. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo “KMAIK”, kurie netrukus braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, tuomet jie vėl sustojo ir aikštelės šeimininkai žaibiškai nutolo nuo jų ir komandas skyrė jau dviženklis skirtumas. Per likusį kėlinio laiką svečių padėtis nepagerėjo, o skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 53:33.

Trečiojo kėlinio metu komandos mažai rūpinosi gynyba ir labiau akcentavo puolimą. Tiek viena, tiek kita komanda nesusidūrė su sunkumais puolime ir viso kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o skirtumas tarp komandų per daug nekito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 79:59. Lemiamas rungtynių ketvirtis beliko tik formalumas ir užtikrintą pergalę šventė „Feniksas“. Galutinis rungtynių rezultatas 103:78.

„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)„GZP – 2“ įveikė „KMAIK“ ir tęsia pergalių seriją (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:09 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)