Randeris vs Kauno Rami (59:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 20:17 val., peržiūros: 677

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Randeris“ (2/2) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno rami“ (2/2).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Randeris“, kur greitai susikrovė 7 taškų pranašumą, tačiau „Kauno rami“ susitvarkė su puolimu ir sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 10:11). Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, kur kėlinuko pabaigoje „Randeris“ susigrąžino pranašumą ( 16:13). Antrame kėlinyje „Kauno rami“ surengė keletą greitų atakų, kur neleido varžovams pelnyti taškų beveik 6 minutes ir pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 16:22). Laimonas Steponavičius patempė komandą ant pečių ir „Randeris“ susigrąžino minimalų pranašumą – 31:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai varžovus stabdė tik pražangomis, o „Kauno rami“ pasinaudojo proga ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 37:44). Per likusį laiką svečiai atlaikė varžovų spaudimą, kur išsaugojo pranašumą ( 44:51). Ketvirtame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, kur išsaugojo pranašumą savose rankose iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 59:72 (16:13, 15:17, 13:21, 15:21)

Po laimėtų rungtynių „Kauno rami“ ekipos treneris, Š.Petraitis , kalbėjo:
„Visas rungtynes sunkiai sekėsi žaisti su jais, tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje sustojome zonine gynyba, kur tai leido atsiplėšti nuo varžovų.“

Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kauno Rami“ įveikė „Grande“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)