Kauno NTI-PN vs Alaina (82:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 02 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“

2018 sausio 02 d., Antradienis, 20:50 val., peržiūros: 759

Sausio 2 dieną „Kauno NTI-PN“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ reklamos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno NTI-PN“ priemė svečius „Alainą“. „Kauno NTI-PN“ buvo iškovoję dvi pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Alaina“ buvo iškovoję keturias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o dviejų taškų persvarą turėjo „Alaina“ (2:4). Vėliau komandos žaidė lygiai, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos svečiai turėjo keturių taškų pranašumą (14:18). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Alaina“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki 10 taškų (16:26).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (19:31). Netrukus šeimininkai pradėjo vytis varžovus ir prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo apylygis. Visgi kėlinio pabaigoje vėl geriau žaidė „Alaina“, kurios pranašumas išaugo iki devynių taškų (26:35).

Pirmomis trečio kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Ketvirtą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 14 taškų (53:39). Septintą minutę ksirtumas pradėjo mažėti ir dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (57:52). Visgi kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidė „Alaina“, kurios pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (54:62).

Pirmas ketuirias ketvirto kėlinio minutes geriau žaidė „Kauno NTI-PN“, kurie penktą minutę išsiveržė į priekį (65:66). Vėliau komandos žaidė lygiai, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (73:76). Rungtynių pabaigoje „Kauno NTI-PN“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 82:77. „Kauno NTI-PN“ iškoovjo trečią pergalę, o „Alaina“ pralaimėjo šeštą kartą.

Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ antrą kartą įveikė „Alaina“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)