Kauno technikos kolegija vs exPersvara (62:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„exPersvara“ išplėšė pergalę taikliu tolimu metimu paskutinę sekundę

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 17:05 val., peržiūros: 517

Trečiadienį, gruodžio 20 dieną, KTK sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, J pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegijos“ bei svečių „exPersvaros“. Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau vėliau šeimininkai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą ir įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, tragiškai jie sužaidė lemiamą ketvirtį ir patyrė nesėkmę paskutinę rungtynių sekundę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo geresniu „KTK“ ekipos žaidimu, kurie netrukus įgijo šešių taškų pranašumą. Tuo tarpu „exPersvara“ niekaip nerado atviro kelio varžovų krepšio link ir puolime strigo. Visgi, ketvirčio pabaigoje jie pataikė porą tolimų metimų, kurie leido jiems pavyti savo varžovus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:12. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo keisdamosios sėkmingomis atakomis ir tuo pačiu pirmaujančios komandos vardu. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, vadžias į savo rankas susigrąžino aikštelės šeimininkai ir nepastebimai greitai įgijo dviženklį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:30.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir aikštelės šeimininkai toliau užtikrintai laikė pranašumą savo rankose. Viso kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas vis svyravo. Nieko kardinalaus neįvyko per šį kėlinį, tad ir skirtumas išliko panašus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:43. Lemiamo ketvirčio metu svečių ekipa jau neturėjo kur dėtis ir griebėsi šiaudo. Jie pradėjo spausti savo varžovus, kas jiems pasiteisino su kaupu. Likus žaisti tris su puse minutės, komandas dar skyrė dviženklis skirtumas, tačiau suintensyvinta gynyba pakišo koją „KTK“ ekipai, kuri strigo puolime, pridarė klaidų ir nepataikė metimų. Tuo pasinaudojo „exPersvara“ ir netrukus pavijo savo varžovus, o tuo pačiu juos ir nužudė pataikydami tolimą metimą paskutinę sekundę. Galutinis rungtynių rezultatas 62:64.

Mantas Granickas („exPersvara“):
„Susirinkom tik penkiese, stengėmės nesusirinkt penkių pražangų. Bandėm taikyti zoninę gynybą, tačiau nelabai pasiteisino. Nuo ketvirto kėlinio perėjom prie asmeninės gynybos ir pabaigoje ketvirto kėlinio susiėmėm, agresyviau gynėmės, kaip ir turėjom gintis visas rungtynes. Turbūt agresyvesnė gynyba ir lėmė geriau sužaistą rungtynių pabaigą“.

„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)L. Karalius ištempė „exPersvarai“ pergalę prieš „Return“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Sparta“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:30 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)„exPersvara“ ketvirtajame kėlinyje atitolo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 00:07 val.)„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:51 val.)Atkakliose rungtynėse „Vilkai“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)