Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (65:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 21:45 val., peržiūros: 860

Spalio 23 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sabonio KC“ priemė svečius „Kauno TPMC ‒ 2“. „Sabonio KC“ buvo iškovoję vieną pergalę, o „Kauno TPMC ‒ 2“ komandai šios rungtynės buvo pirmos sezone.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Ketvirtą minutę komandas skyrė tik vienas taškas 5:6. Šeštą minutę „Kauno TPMC ‒ 2“ pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (5:12). Vėliau komandos žaidė lygiai, o likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (8:17). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 15 taškų (8:23).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes svečių persvara dar labiau padidėjo (13:25). Sekančią dviejų minučių atkarpą „Sabonio KC“ laimėjo rezultatu 6:1 (19:26). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Kauno TPMC ‒ 2“ išlaikė pranašumą. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 10 taškų (28:38).

Po ilgosios pertraukos „Sabonio KC“ šiek tiek prisivijo varžovus (33:40). Visgi ketvirtą minutę „Kauno TPMC ‒ 2“ susigrąžino 10 taškų pranašumą (35:45). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (47:54). Sužaidus tris kėlinius svečių persvara buvo 11 taškų (49:60).

Antrą ketvirto kėlinio minutę „Sabonio KC“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (53:60). Dar po dviejų minučių komandas skyrė tik keturi taškai (57:61). Visgi prasidėjus antrai kėlinio pusei „Kauno TPMC ‒ 2“ ėmė pamažu tolti nuo varžovų. Septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (57:66). Rungtynių pabaigoje „Sabonio KC“ intrigos neatkūrė, o „Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo pergalę rezultatu 65:76.

„Kauno TPMC ‒ 2“ komandos treneris M.Červinskas: „Šiandien galėčiau sakyti, kad patirtis laimėjo, bet sezono pradžia tiek jiems tiek mums. Šiandien sužaidėme vyriškesnį krepšinį, nors jaunimas parodė tikrai neblogą krepšinio klasę.“ Paklaustas, kas sekėsi ar kas nesisekė šiandien, treneris atsakė: „Sezonas prasidėjo labai greitai, nespėjome pasiruošti dar taktiškai, todėl aikštelėje yra problemų, kurias laikui bėgant išspręsime. Tada žaidimas turėtų būti daug geresnis.“

Įtemptose rungtynėse „Kauno NTI-PN“ įveikė „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ (79:78) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:19 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Tomo Vasiliūno taiklus metimas atnešė pergalę „ Kauno ‒ TPMC 2“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 18:55 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)