Elektromontuotojas vs Alaina (74:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

“Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 20:02 val., peržiūros: 598

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko “Elektromontuotojas” ir svečių teisėmis atvykę “Alaina”.

Rungtynes užtikrintai pradėjo “Elektromontuotojas” (7:0). Svečiai jau trečią žaidimo minutę buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. „Alaina“ tik šeštąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 3:15). Per likusį laiką šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir komandas skyrė 14 taškų ( 21:7). Antrame kėlinyje svečiams pavyko atgaivinti puolimą, tačiau skirtumas nepakito ( 29:14). Per likusį laiko “Elektromontuotojas” pasididino pranašumą iki 20 taškų – 34:14.

Po ilgosios pertraukos “Elektromontuotojas” toliau rodė pranašumą prieš varžovus, tačiau sugebėjo tik trijais taškais pasididinti pranašumą ( 47:24). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai nestabdė apsukų, kur su kiekviena minute pranašumas tik augo ( 59:31). Per likusį laiką “Elektromontuotojas” neiššvaistė pranašumo ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 74:46.

Po laimėtų rungtynių “Elektromontuotojas” ekipos treneris, E.Valaitis, kalbėjo:

„ Varžovas nematytas. Daugiau jie šiandien vaikščiojo nei žaidė. Nesunkios rungtynės, visi pasižaidėme. Naujai komanda suburti yra, tai dar reikia laiko, kad įsižaistų, bet ne tas varžovas buvo, kad rungtynės būtų treniruočių pobūdžio.“

„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Alaina“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)Vos 3 taškus per kėlinį pelnęs „Elektromontuotojas“ neatsilaikė prieš „Ryterna Group“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:13 val.)Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)