LazybuGuru.lt vs Neveronys ‒ LKK (82:95)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Neveronys ‒ LKK“ užbaigė C lygos pusfinalį antrą kart įveikdami „LazybuGuru.lt“ (95:82)

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 23:12 val., peržiūros: 779

Balandžio 15d., Sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centro (I salėje) įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Atkrintamosios (Didžiosios taurės), Antrosios, Pusfinalio serijos rungtynės tarp: „Neveronys – LKK“ ir „LazybuGuru.lt“. Pirmąsias serijos rungtynes 5 taškų skirtumu laimėjo „Neveronys – LKK“ (87:82).

Pirmąjį kėlinį abi ekipos pradėjo gan rezultatyviai, per pirmąsias 5 minutes į priekį pavyko įsiveržti „Neveronys – LKK“ ekipai 19:10, kuri savo persvarą išlaikė iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos – 22:33. Antrojo kėlinio pradžioje „Neveronys – LKK“ padidino savo pranašumą iki 17, o kiek vėliau komandas skyrė net 27 taškai. Pirmąją rungtynių pusę „LazybuGuru.lt“ užbaigę 2 tritaškiais skirtumą šiek tiek sušvelnino – 37:58.

Antrąją rungtynių pusę solidžiai pradėję „Neveronys – LKK“ vėl padidino savo persvarą iki 24 taškų, tačiau praėjus kiek daugiau nei 3 trečiojo kėlinio minutėm „LazybuGuru.lt“ krepšininkai surengė spurtą ir per 3 minutes sumažino atsilikimą iki 10 taškų, o kėlinio pabaigoje S. Pakalniškio dvitaškis dar sumažino skirtumą – 67:73. Ketvirtąjį kėlinį „Neveronys – LKK“ pradėjo atkarpa 10:2 ir vėl atsiplėšė nuo varžovų 14 taškų skirtumu, nors „LazybuGuru.lt“ dar tikrai nesiruošė kelti baltos vėliavos, paskutinį tašką padėjo Elvinas Kaluginas, kuris likus mažiau nei 1 ketvirtojo kėlinio minutei smeigė tritaškį ir nebepaliko jokių šansų varžovam – 82:95 (22:33, 15:25, 30:15, 15:22). Pirmoji komanda patekusi į C lygos Didžiosios taurės finalą „Neveronys – LKK“.

„Neveronys – LKK“ Vytautas Žvirblis:

Nusiteikimas lėmė pergalę, nesvarbu, kad šiandien pilna komanda nesusirinko, bet svarbiausia kas buvo tas dasidėjo kiek įmanoma prie pergalės.

„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.) „Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)