KMAIK vs LazybuGuru.lt (68:101)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 18:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ nepasipriešino „LazybuGuru.lt“ (68:101)

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 919

Gruodžio 11 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės F pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KMAIK“ priemė svečius – „LazybuGuru.lt“.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo šeimininkai, tačiau taikliais metimais kėlinuko viduryje svečiai peremė iniciatyvą (10:13). Komandos ir toliau demonstravo greitą žaidimą ir pasibaigus pirmąjam ketvirčiui rezultatas buvo svečių naudai (24:27)

Antrąjame kėlinuke komandos ir toliau net negalvojo pristabdyti ir toliau sparčiai rinko taškus (36:39). Tačiau „LazybuGuru.lt“ pademonstravo, kad moka gintis ir kėlinuką užbaigė spurtu 10:0 ir pirmavo jau (42:54).

Trečiajame kėlinuke komandos žaidė apylygiai ir neivienai komandai nepavyko spurtuoti ir perlaužti rungtynių eigos, dėl to rezultatas po trijų kėlinukų buvo (55:70).

Ketvirtajame kėlinuke „LazybuGuru.lt“ nusprendė sutvarkyti visus formalumus ir spurtavo 5:18 taip nepalikdami jokių šansų savo oponentams. Aštuntąją pergalę įsirašę „LazybuGuru.lt“ sutriuškino „KMAIK“ rezultatu 68:101 (24:27, 18:27, 13:16, 13:31).

„LazybuGuru.lt“ žaidėjas S.Pakalniškis:

Tikriausiai komandos pergalę lėmė, kad turėjome porą treniruočių ir tas iškart pasimatė komandos susižaidime. Dabar čempionate tūrėsime pertrauką, žaisime tik po švenčių, tikėkimes neprarasim geros formos.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„KMAIK“ neprilygo „Laipsniams“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:25 val.)„KMAIK“ vos neprisižaidė, bet iškovojo pergalę prieš „Hermis“ (66:61) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:27 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)„Neveronys ‒ LKK“ užbaigė C lygos pusfinalį antrą kart įveikdami „LazybuGuru.lt“ (95:82) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:12 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„KMAIK“ įveikė tik kėlinį atsilaikiusius „Vilkus“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:49 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)