Bella Italia ‒ Feniksas vs Kauno Rami & Gi-Gr (64:99)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 03 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Vyšniauskų duetas atnešė lengvą pergalę „Kauno rami & Gi-Gr“ ekipai

2017 lapkričio 03 d., Penktadienis, 20:47 val., peržiūros: 599

Penktadienį Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Bella Italia – Feniksas“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno rami & Gi-Gr“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo svečiai, kur per pirmą minutę surengė 7:0 atkarpą. Po minutės pertraukėlės „Bella Italia – Feniksas“ pavyko susitvarkyti su gynyba ir puolimu, kur ėmė lipti varžovams ant kulnų, tačiau ketvirčio pabaigoje svečiai šovė į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 15:33). Antrame kėlinyje abi komandas žaidė taškas į tašką ir per visą kėlinuką pranašumas tarp ekipų nepakito – 35:55.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito. „Kauno rami & Gi-Gr toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 25 taškų ( 49:74). Ketvirtame kėlinyje nors ir svečiai liko tik penkiese, toliau varžovus spaudė po visą aikštelę. Likus žaisti dvi minutes svečiai liko tik keturiese, tačiau tai jiems nesutrukdė iškovoti triuškinančios pergalės, rezultatu – 64:99 (15:33, 20:22, 14:19, 15:25)

Po laimėtų rungtynių „Kauno rami & Gi-Gr ekipos treneris, Š.Petraitis , kalbėjo:
„Mūsų planas yra greitai žaisti, tą ir išnaudojome. Turime greitus, gerus įžaidėjus. Šiandien apibėgome varžovus. Gerai kovojome dėl kamuolį.“

Brolių Vyšniauskų duetas padėjo „Kauno Rami & Gi-Gr“ sutriuškinti „MRU VSF“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 00:01 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)