Alumnita vs Alaina (58:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58)

2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 885

Kovo 7d., trečiadienį, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės I pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Alumnita“ ir svečių – „Alaina“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, abi ekipos kovojo taškas į tašką, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje 7 V. Čypo taškai leido „Alanai“ užbaigti ketvirtį turint 5 taškų pranašumą – 12:17.

Antrąjame kėlinyje svečiams pavyko susikrauti 12 taškų pranašumą, tačiau per likusias 3 kėlinio minutes 11:2 atkarpą sužaidę „Alumnitos“ krepšininkai atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 29:32.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo užtikrintu „Alainos“ puolimu kas leido svečiams užtikrintai įsiveržti į priekį ir pradėti 4 rungtynių kėlinį turint 13 taškų pranašumą – 46:59.

5-iese susirinkusiems „Alumnitos“ krepšininkams paskutiniame rungtynių kėlinyje jau trūko jėgų pasivyti varžovus. „Alaina“ išlaikė turimą pranašumą ir užbaigė rungtynes – 58:73 (12:17, 17:15, 17:27, 12:14).

„Alaina“ komandos treneris Vytautas Čypas:

Mažiau chaoso ir viskas. Mes laimėjom.

„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„BK Centre“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Alumnita“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 15:51 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)KK „Alfa būrys“ paliko „Alumnita“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)