KK „13“ vs Return (78:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„KK „13“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 643

Sekmadienį, spalio 22 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų „KK „13“ bei „Return“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje savo pranašumą išlaikė „Return“ komandą, bet „KK „13 komada, sugebėjo išsilyginti rezultatą ir išsiveržti į priekį

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus žaisti paskutinė minutė „Return“ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai 18:20. Antrojo kėlinuko pradžioje „KK „13“ komandos žaidėjas T.Čekaitis iš eilės pelnė 6 taškus, tai komandai padėjo išlygintį rezultatą 24:24. Įpusėjus rungtynėms savo pranašumą parodė „KK „13“ komanda. Kėlinukas baigėsi 40:33.

Trečiąjį kėlinį „ant bangos“ pradėjo „KK „13 komada. Jau pačioje kėlinio pradžioje buvo galima matyti, kai gerai susižaidė „KK „13“ komanda. Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos du taiklius metimus pataikė M.Jašinskas, taip jis dar labiau padidino komados rezultatą. Didelio noro gynyboje nerodė „Return“ komanda,gal tai jiems ir pakišo koją sumažinti rezultatą. O „KK „13“ komanda įrodė savo didelį norą laimėti ir tokiu būdu įgijo 20-os taškų pranašumą 60:40.

Ketvirtame kėlinyje „KK „13 komada nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar labiau padidino savo pranašumą. Nors pradėjus atsigauti „Return“ komandai, vistiek šįkartą „KK „13“ komanda buvo stipresnė ir labiau nusiteikusi laimėti. Tai jiems atnešė pergalę 78:52.

„Return“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2017 spalio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Dumblas“ su KK „13“ vargo tik du kėlinius (96:67) (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)Kaip iš natų lemiamą ketvirtį sužaidusi „Return“, iškovojo pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)KK „13“ vos neprisižaidė su charakterį pademonstravusia „Sparta“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)