Return vs exPersvara (78:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 18:29 val., peržiūros: 648

Sekmadienį, sausio 21 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – šeimininkų teisėmis žaidusių „Return“ (4/8) ir svečių „exPersvara“ (3/9) krepšininkų.

Rungtynių pradžioje rezultatas dar buvo lygus 4:4. Bet tada „Return“ surengė įspūdingą spurtą 21:2 ir pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo 25:6.

Antrajame kėlinuke svečių krepšininko T. Marcinkaus trys tolimi metimai šiek tiek apkarpė šeimininkų persvarą – 28:17. Visgi, dviženklį pranašumą „Return“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos, po kurio rezultatas buvo 36:24.

Trečiajame kėlinuke D. Nemeikšos metimai leido šeimininkams šiek tiek nutolti – 49:29. „exPersvarą“ šiek tiek į priekį patraukė T.Marcinkus, bet svečiai visvien atsilikinėjo 53:35.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Return“ iškart įgijo didesnį nei dvidešimties taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos. Galutinis šių rungtynių rezultatas 78:55 (25:6, 11:18, 17:11, 25:20).

L.Jokubynas („Return“):

„pagrindinis tikslas buvo atsirevanšuoti priešininkams. Tačiau varžybos buvo tokios atsipalaiduojančios, nes ir priešininkai vos penkiese susirinko. Bet šiaip taip susikaupėme ir įveikėme varžovus, kaip ir turėjome įveikti.“

„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)Tragiškai iš toli atakavę „Vilkai“ rungtynių pabaigoje nusileido „exPersvarai“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:20 val.)