Baltic Transline vs ASU dubleriai (62:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 22:52 val., peržiūros: 730

Balandžio 15 dieną, 19:00 val., „Ringaudų“ pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „ASU dubleriai“ (svečiai). Komandos šį vakarą stojo žaisti pirmųjų rungtynių dėl patekimo į taurės finalą. Nors rungtynės ir nebuvo labai rezultatyvios, tačiau atkaklumo ir kovos buvo pakankamai. Gana lygiai vykusiose rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. „Baltic Transline“ išsaugojo trapų pranašumą ir laimėjo dvikovą rezultatu 62:55 (25:14, 10:13, 10:16, 17:12).

Rungtynių pradžia buvo gana rami, komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, laikas bėgo gana greitai, o jau pirmojo kėlinuko metu šeimininkai pabėgo į priekį. Skirtumas nepastebimai pasiekė ir dešimties taškų ribą, tačiau atrodė, jog „ASU dubleriai“ pernelyg dėl to nepergyvena. Antrojo kėlinuko metu komandų rezultatyvumas kiek suprastėjo, padaugėjo pražangų, abi ekipos ėmė labiau stengtis gynyboje. Prasidedant ilgajai pertraukai „Baltic Transline“ vis dar išlaikė persvarą savo rankose 35:27.

Po ilgosios pertraukos „ASU dubleriai“ greitai sugražino intrigą, o skirtumas išnyko. Nors dabar komandas skyrė vos keli taškeliai, bet dažniau priekyje vis dar būdavo šeimininkai, o „ASU dubleriai“ komandos žaidimas buvo kiek nepastovus. Rungtynėms artėjant į pabaigą dar niekas nebuvo aišku, bet „Baltic Transline“ ekipai išlikti geresnėje padėtyje leido nuostabiai žaidęs T.Viršilas, kuris svarbiausiais momentais pataikė dvitaškius su pražangomis ir taip vedė komandą į pergalę. „ASU dubleriai“ dar bandė gebėtis skubotais tolimais metimais, tačiau iš pradžių kelis pavyko pataikyti, o vėliau komandos puolimas užstrigo ir teko pripažinti varžovų pranašumą 62:55.

Mindaugas Leščinskas („Baltic Transline“):

„sunkios rungtynės, prastai pataikėme, o laimėti padėjo darbas gynyboje“.

„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:51 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Baltic Transline“ viena koja mažosios taurės pusfinalyje, o „Spartos“ neišgelbėjo net ir trigubas M. Kaselio dublis (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)