LazybuGuru.lt vs KK „13“ (56:38)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus

2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 18:07 val., peržiūros: 721

Antradienį, sausio 9 dieną, KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – vietos „LazybuGuru.lt“ bei svečių KK „13“. Jau nuo pat rungtynių pradžios svečių ekipai ypatingai sunkiai sekėsi puolime. Nors jų puolimas ir buvo labai prastas, tačiau gynyba jų buvo taip pat nebloga, kadangi po pirmosios rungtynių pusės jie turėjo tik dešimties taškų atsilikimą. Visgi, visus taškus ant „i“ trečiajame kėlinyje sudėliojo aikštelės šeimininkai ir vėliau pasiekė užtikrintą pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo puikiai „LazybuGuru.lt“ ekipai. Jie rungtynes pradėjo 10:0 spurtu, o komandą į priekį vedė A.Kaminskas, kuris pelnė 11-ą iš 14-os komandos pirmųjų taškų. Tuo tarpu KK „13“ ekipai ypatingai sunkiai sekėsi pozicinis žaidimas. Reikia paminėti ir tai, jog per šį kėlinį jie prametė visus šešis baudos metimus ir taip tik kasė gilesnę duobę sau. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:6. Antrajame kėlinyje prastas svečių ekipos žaidimas puolime gal jau ir nestebino, bet nustebino tai, kad aikštelės šeimininkai šiame kėlinyje taip pat labai sunkiai rinko taškus. Per šį kėlinuką komandos pelnė vos po septynis taškus, tad skirtumas tarp komandų nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:13.

Trečiajame kėlinyje KK „13“ ekipos žaidime jokių prošvaisčių nesimatė – jie ir toliau strigo puolime, neišnaudojo šansų mesdami baudos metimus. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai šio kėlinio metu nesusidūrė su didesniais sunkumais ir taškus rinko kaip uogas miške. „LazybuGuru.lt“ per šį ketvirtį pelnė beveik tiek pat taškų, kiek per pirmuosius du ir taip įgijo jau triuškinantį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:19. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formalumas ir tą supratusi „LazybuGuru.lt“ ekipa atleido vadėles gynyboje. KK „13“ šio kėlinio metu pelnė tiek pat taškų, kiek per pirmus tris ketvirčius, tačiau tai visiškai nekeitė situacijos rungtynėse. Aikštelės šeimininkai apgynė namų tvirtovę ir pasiekė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 56:38.

Andrius Macijauskas („LazybuGuru.lt“):
„Skundžiamės treniruočių stoka. Dažniausiai mums antradieniais išvykoje būna varžybos, nors antradieniais turime treniruotes. Tai trūksta to susižaidimo, bet, manau, kad buvome vis tiek pranašesni tiek komandiniu žaidimu ir be abejo individualiu meistriškumu. Kai kurie žaidėjai yra žaidę RKL, ragavę tos duonos, bent jau minimaliai turėjo to profesionalaus krepšinio. Man, kaip treneriui, lengviau su jais susikalbėt ir aikštelėje visai kitaip jie išpildo viską ir tiesiog šiandien mes buvome stipresni individualiai ir tiek“.

„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)„LazybuGuru.lt“ puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį bei pasiklojo pamatus pergalei (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 18:35 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)