Krugės kariai vs Randeris (68:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 22:59 val., peržiūros: 907

Sekmadienį, gruodžio 3 dieną, Šv. Mato gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Krugės kariai“ bei svečių „Randeris“. Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau antrajame kėlinyje sužaista gera atkarpa leido aikštelės šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą. Per likusį laiką jie tvirtai laikė dviženklį pranašumą savo rankose ir iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinį penkiais taškais paeiliui pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tuomet tuo pačiu atsakė ir svečiai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus. Visgi, ketvirčio pabaiga buvo sėkmingesnė „Krugės kariams“, kuriems pavyko įgyti dviejų rezultatyvių atakų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:13. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 14:0 ir taip įgijo jau labai solidų dviženklį pranašumą. Po šalto dušo atsigavęs „Randeris“ sužaidė neblogą atkarpą ir sumažino atsilikimą iki 11-os taškų. Tačiau kėlinio pabaigoje „Krugės kariai“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:25.

Trečiąjį kėlinį neblogai pradėjo svečių ekipa ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. Tačiau tuomet šešis taškus paeiliui pelnė aikštelės šeimininkai ir vėl skirtumas išaugo iki saugaus dviženklio. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė pakankamai apylygiai, tad skirtumas pakito labai minimaliai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:43. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingais išpuoliais ir „Krugės kariai“ toliau tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Likus žaisti dvi minutes, komandas skyrė 15-a taškų, bet tuomet „Randeris“ per minutę braukė savo atsilikimą iki 9 taškų ir siekė kabintis į atlapus savo varžovams. Visgi, laiko likę buvo jau per mažai ir aikštelės šeimininkai apgynė savo tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:60.

Žygintas Karalius („Krugės kariai“):
„Gal kova, noru laimėti buvom pranašesni už savo varžovus. Taip pat, manau, kad atkovoti kamuoliai labai daug lėmė, nes tikrai pavyko atsikovoti puolime kamuolių“.

„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Resmila.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.),,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris' (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Grande“ neturėjo vargo su „Randeriu“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)