Grande vs Kauno Rami (66:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kauno Rami“ įveikė „Grande“

2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 23:27 val., peržiūros: 680

Pirmadienį, lapkričio 6 dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko KKL „Švyturys GO“,C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ priemė svečių „Kauno Rami“ komandą.

Rungtynių pradžioje šešis taškus be atsako pelnė svečių ekipa, o šeimininkams neliko nieko kito kaip prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Vėliau komandos žaidė lygiai. Nors kėlinukas buvo nerezultatyvus visgi kėlinio pabaigoje „Grande“ sugebėjo išsiveršti į priekį – 13:11.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau netrukus šeimininkų puolimas užstrigo ir tuo pasinaudoję „Kauno Rami“ atitrūko šešiais taškais, bet ir jų puolimas nebuvo apsaugotas nuo duobės ir svečiai netrukus pralaimėjo atkarpą 2:16 ir į priekį vėl praleido varžovus (32:24). Kėlinio pabaigoje komandas dar apsikeitė rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkai išsaugojo apčiuopiamą persvarą – 37:30.

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, o šeimininkai išlaikė turėtą pranašumą. Netrukus „Kauno Rami“ pradėjo mažinti persvarą. O aštuntą minutę priekyje vėl buvo svečiai. Kėlinys baigėsi „Grandei“ turint dviejų taškų deficitą – 49:51.

Ketvirtame kėlinyje žaidimo vadžias savo rankose užtikrintai laikė svečiai. Jie keturių minučių atkarpą laimėjo net 0:19 ir padėjo pamatus pergelei. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje praktiškai nesikeitė, svečiams nutolus žaidimas išsilygino ir vienintėlis klausimas liko kokiu skirtumu bus iškovota pergalė. Rungtynes rezultatu 66:80 (13:11, 24:19, 12:21, 17:29) laimėjo „Kauno Rami“ kurie iškovojo antrąją pergalę, o „Grande“ liko su viena iškovota pergale.

Po rungtynių „Kauno Rami“ žaidžiantysis treneris Š.Petraitis kalbėjo:

„Šiandien žaidėm banguotai. Pradžioje ėmėm asmeniškai gintis, o tai šiai dienai yra mūsų achilo kulnas, kol kas mes labai sunkiai ginamės vienas prieš vieną. Po pertraukos nusprendėm naudoti zoninę gynybą ir tai mums leido pradėti mažinti varžovų persvarą ir antroje pusėje gerai pataikyti tolimi metimai ir lėmė tokį atotrūkį.“

Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:10 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kauno Rami“ patiesė savo kolegas (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)