KMAIK vs Smeliavimas24.lt (43:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 18:20 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Smeliavimas24.lt“ nesulaukė pasipriešinimo iš „KMAIK“ krepšininkų

2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 790

Antradienį, lapkričio 14 d. Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai „KMAIK“ (2-1) priėmė „Smeliavimas24.lt“ (2-0) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios „Smeliavimas24.lt“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įpusėjus kėlinukui po E. Zaurio metimo pirmavo 2:9. Kėlinuko pabaigoje svečiai įgijo dviženklią persvarą, o kėlinuką tritaškiu pabaigė „Smeliavimas24.lt“ krepšininkas K.Klovas, po kurio metimo rezultatas buvo 9:20.

Antrajame ketvirtyje J. Navacko metimai šiek tiek aptirpdė svečių pranašumą – 19:26. Bet iki kėlinuko pabaigos „Smeliavimas24.lt“ vėl įgijo dviženklį pranašumą ir pirmavo 23:34.

Trečiajame kėlinuke labai išryškėjo „Smeliavimas24.lt“ ekipos pranašumas po krepšiu, gera gynyba, kuri vis leisdavo pabėgti į greitas atakas, o trečią kėlinuką svečiai pradėjo spurtu 0:19, taip iškart nulemdami rungtynių nugalėtoją. Trečiasis kėlinukas pasibaigė svečių krepšininko V. Peseckio įspūdingu tritaškiu nuo lentos, po kurio rezultatas buvo 31:59.

Ketvirtajame kėlinuke po K. Klovo tritaškio ketvirčio viduryje svečiai buvo priekyje 36:70. Turimą pranašumą išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, o rungtynes laimėjo rezultatu 43:77 (9:20, 14:14, 8:25, 12:18). „Smeliavimas24.lt“ po šios pergalės vis dar yra vienintelė grupėje nepralaimėjusi ekipa.

M.Koženiauskas („Smeliavimas24.lt“):

„buvome aukštesni ūgiu ir bandėme tuo pasinaudoti. Ir tas greitas puolimas gavosi, kai atkovojom kamuolį ir bandėm užbėgti“.

„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)„Smeliavimas24.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Neveronių -LKK“ pranašumą (2017 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:22 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)Rungtynių pabaigoje „Alaina“ neatsilaikė prieš „KMAIK“ (77:64) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:17 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ nusileido „KMAIK“ (65:71) (2018 kovo 17 d., šeštadienis, 13:39 val.)