Kauno NTI-PN vs Sparta (72:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 13 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Antroje rungtynių pusėje atsigavusi „Sparta“ patiesė „Kauno NTI-PN“

2018 kovo 13 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 723

Kovo 13 d., antradienį, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno NTI-PN“ ir svečių „Spartos“ krepšininkų.

Rungtynių pradžioje du E. Mačiulio tritaškiai leido šeimininkams pirmauti 8:2. Kėlinuko pabaigoje T.Šorius penkiais taškais paeiliui nukirpo „Kauno NTI-PN“ ekipos pranašumą iki dviejų 16:14.

Antrajame kėlinuke aikštelės šeimininkai surengė įspūdingą spurtą ir įgijo dviženklią persvarą 34:20. Tačiau „Spartos“ vyrus ir vėl į priekį patraukė T.Šorius, kurio metimai kėlinuko pabaigoje vėl leido svečiams prisivyti varžovus – 36:32.

Trečiojo kėlinuko pradžioje užsiautė svečių ekipos krepšininkas T.Krapikas, kurio metimai leido „Spartai“ iškart spurtuoti 0:13 ir pirmauti 36:45. Nors A.Atkočaitis iškart įsmeigė tritaškį, tačiau į tai T.Šorius atsakė dviem tiksliais tolimais šūviais, o „Sparta“ pasibaigus trečiajam ketvirčiui jau pirmavo 49:67.

Visgi, „Kauno NTI-PN“ ekipos krepšininkai nepasidavė ir po E. Mačiulio tritaškio priartėjo iki 70:80. Visgi, to buvo per maža. Pirmąją pergalę šioje serijoje iškovojo „Spartos“ krepšininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 72:84 (16:14, 20:18, 13:35, 23:17).

Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ galiausiai nusileido „Kauno NTI-PN“ krepšininkams (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:43 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)J. Kajoko sezono rungtynės paženklintos lengva „Spartos“ pergale prieš „Vilkus“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Spartos“ pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)„Sparta“ po labai atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:53 val.)Itin rezultatyviai sužaidę „Neveronys ‒ LKK“ sutriuškino „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:39 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)