Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (68:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“

2018 vasario 05 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 608

Pirmadienį, vasario 5 d., A.Sabonio KC sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko A.Sabonio KC 2000 II – „Beko“ (6/8) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC ‒ 2“ (4/10).

Rungtynių pradžioje Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipai sunkiai sekėsi pralaužti svečių gynybą, o tuo pasinaudoję „Kauno TPMC ‒ 2“ po keturių paeiliui A. Lukausko taškų pirmavo 3:9. Bet tada M.Ūsas įsegė du tritaškius ir šeimininkai sugebėjo persverti rungtynių rezultatą 15:13.

Antrajame kėlinuke įsisiautėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ krepšininkai E.Neverauskas, kuris puikiai atakavo iš dviejų taškų zonos, bei tritaškius vieną po kito laidęs M.Ūsas, kurių pastangomis šeimininkai po dviejų kėlinukų jau pirmavo 38:30.

Trečiajame ketvirtyje išryškėjo „Kauno TPMC ‒ 2“ jėgos pranašumas ir tuo pasinaudojus labai greitai svečiams pavyko persverti rezultatą – 44:46. Nors šeimininkams dar pavyko persverti rungtynių rezultatą, bet A.Bubelis keturiais taškais kėlinuko pabaigoje vėl leido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai pirmauti 49:52.

Ketvirtajame kėlinuke visišką iniciatyvą savo rankose turėjo svečiai, kurie metė vieną metimą iš po krepšio po kito ir pelnytai šiose rungtynėse nugalėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 68:84 (15:13, 23:17, 11:22, 19:32).

M.Červinskas („Kauno TPMC ‒ 2“):

„truputį po krepšiu stipriau, vyriškiau sužaidėm. Ir šiandien jau buvo tokia gynyba, kokią norėčiau matyti dažniau.“

„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:45 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno NTI-PN“ įveikė „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ (79:78) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:19 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ turėjo pripažinti „BK Centre“ pranašumą (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 15:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nespėjo paskui greitą „Laipsnių“ puolimą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 19:48 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)