Kauno Rami & Gi-Gr vs Ryterna Group (76:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami & Gi-Gr“ nors ir iššvaistė solidžią persvarą, tačiau palaužė „Ryterna Group“ ekipą

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 554

Sekmadienį, gruodžio 3 d., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose santykius aiškinosi G pogrupio komandos – „Kauno Rami & Gi-Gr“ (4-2) priemė svečius „Ryterna Group“ (5-1) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje užsiautė G.Vyšniauskas ir T.Vyšniauskas, kurių greitas žaidimas ir taiklūs tolimi metimai leido „Kauno Rami & Gi-Gr“ iškart įgyti dviženklią persvarą – 18:4. Nors svečiai ir priartėjo šiek tiek – 20:10, tačiau pirmąjį ketvirtį šeimininkai baigė pirmaudami 26:13.

Antrojo kėlinuko viduryje L. Čekavičiaus ir T. Vyšniausko metimai leido „Kauno Rami & Gi-Gr“ spurtuoti 11:0 ir nutolti 39:18. Ir toliau šeimininkai diktavo savo ritmą rungtynėse, kuriose įpusėjus susitikimui pirmavo 47:23.

Trečiajame kėlinuke žymiai aktyviau pradėjo gintis „Ryterna Group“ krepšininkai. Ir tai iškart davė vaisių. Kėlinuko viduryje surengę spurtą 0:9 priartėjo iki 50:39. Nors penki iš eilės T. Vyšniausko taškai padidino „Kauno Rami & Gi-Gr“ persvarą iki 55:39, tačiau J. Mozerskio, A. Silvestravičiaus ir D. Špakausko metimai leido svečiams priartėti – 57:51.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo D. Špakausko tritaškiu, sumažinusiu „Kauno Rami & Gi-Gr“ persvarą iki 57:54. Bet šeimininkai į tai atsakė keliais taikliais metimais ir vėl nutolo – 67:58. Nors M.Giedraitis tolimu metimu dar sumažino skirtumą iki keturių 67:63, visgi, sėkmingiau sužaista rungtynių pabaiga leido pergalę švęsti „Kauno Rami & Gi-Gr“. Galutinis rungtynių rezultatas 76:64 (26:13, 21:10, 10:28, 19:13).

T.Vyšniauskas („Kauno Rami & Gi-Gr“):

„pradžioje gerai pataikėme iš toli, paskui antroje pusėje varžovai atidžiau į tai žiūrėjo. O šiaip visų rungtynių metu labai greitai bėgom. Ypač taikydavom trijų mažiukų penketą. Užbėgom, jie irgi antroje pusėje pradėjo bėgti, bet mes ramiau sužaidėme ir laimėjome“.

„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ eliminavo „Dumblą“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)