Kauno NTI-PN vs Alumnita (88:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę

2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 16:43 val., peržiūros: 603

Antradienį, gruodžio 12 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, I pogrupio komandų – vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių „Alumnita“. Jau pati rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo svečių ekipai. Jie gana anksti paleido savo varžovus į priekį ir jau pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai turėjo įgiję dviženklį pranašumą. Vėliau situacija per daug nesikeitė, skirtumas tarp komandų tik augo ir „Kauno NTI-PN“ iškovojo pirmąją pergalę sezone.

Pirmąjį kėlinį kiek užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie šovė į priekį ir netrukus įgijo apčiuopiamą aštuonių taškų pranašumą. Vėliau šiokį tokį pagreitį įgavo ir „Alumnitos“ ekipa ir komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Tačiau per likusį kėlinuko laiką aikštelėje ir toliau kur kas geriau atrodė „Kauno NTI-PN“, kurie padidino savo pranašumą iki dviženklio ir toliau nestabdė. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:13. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pademonstravo gan nemažai žaidimo broko, palyginus su pirmuoju ketvirčiu, kas leido „Alumnitai“ jaustis patogiau ir po truputį mažinti atsilikimą. Vienu metu jiems buvo pavykę priartėti iki kelių atakų atstumo, bet ketvirčio pabaigoje šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:32.

Trečiajame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ pademonstravo jiems įprastą žaidimą šiame kėlinyje bei gana gerai atrodė puolime. Jiems ne kartą pavyko pelnyti taškus antru ar trečiu bandymu ir tai padėjo jiems vėl tolti nuo savo varžovų. Tuo tarpu „Alumnitos“ žaidimas per daug nesiskyrė. Jie ir toliau atrodė tiesiog silpesni šios dienos rungtynėse ir rezultatas tą atspindėjo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:47. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas, bet „Kauno NTI-PN“ komandai netrūko motyvacijos ir toliau aktyviai žaisti ir iškovoti kuo saldesnę pirmąją pergalę. Likusių rungtynių metu aikštelės šeimininkai ir toliau tik tolo nuo savo varžovų, kol galiausiai atėjo rungtynių pabaiga. Galutinis rungtynių rezultatas 88:60.

„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „Alumnitą“ be pergalių (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno NTI-PN“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ išvargo pergalę prieš „Alumnita“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„Alaina“ be vargo susitvarkė su „Alumnita“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:09 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)