Randeris vs Nebajeris (67:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,Randeris" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Nebajeris'

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 22:23 val., peržiūros: 543

Ketvirtadienį, vasario 22 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centro ketvirtoje sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Randeris“ bei svečių „Nebajeris“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai ir viskas sprendėsi lemiamais rungtynių momentais. Šįkart sėkmė nusišypsojo šeimininkų ekipai, kuri ir džiaugėsi pergale.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Pradžioje kėlinio svečių ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau ją perimė aikštelės šeimininkai ir trapų pranašumą išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:13.

Antrojo kėlinio pradžioje „Randeris“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo trijų taškų pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems sekėsi laikyti panašų pranašumą savo rankose, bet kėlinuko pabaigoje „Nebajeris“ ekipai pavyko sumažinti truputi savo atsilikimą iki 4 taškų Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:26.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo padidinti rezultatą ir atsiplėšti nuo svečių, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai - 45:46.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo ,, Randeris" komanda susižaidė ir pradėjo išlyginti rezultatą (65:65). Todėl dar ,,Nebajeris" komandai dar buvo per anksti džiaugtis trečiojo kėlynio pergale. Taigi ketvirtasis kėlynis buvo palankesnis ,,Randeris" komandai. – 67:65.

„Randeris“ komandos treneris D. Sidabras: Mūsų pergalę lėmė užsispyrimas, koncentracija, gera gynybą.

,,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris' (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)Varžybų pabaigoje Laipsniai pranoko Nebajerį (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:11 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)„Resmila.lt“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 20:35 val.)Resmila.lt nepavyko užkariauti Nebajeris tvirtovės (2018 sausio 09 d., antradienis, 02:07 val.)Gerai sužaistas trečias ketvirtis leido „Randeriui“ palaužti „Nebajerį“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:11 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse sunki „Nebajerio“ pergalė prieš „Krūgės karius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)