MRU VSF vs Kauno Rami & Gi-Gr (84:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“

2018 kovo 27 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 721

Antradienį, kovo 27 – ąją dieną, Vidaus reikalų sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Baltik Sport“, Didžiosios taurės, ketvirtfinalio serijos antrosios rungtynėse, kuriose susitiko šeimininkų „MRU VSF“ ir svečių „Kauno Rami & Gi-Gr“ komandos.

Rungtynės prasidėjo abiem komandoms diktuojant labai aikštą tempą, tačiau ne itin rezultatyviai. Šeimininkai iškart šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo šešių taškų pranašumą, o dar po minutės komandas skyrė jau devyni taškai (14:5). Tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkai nebeatlaikė varžovų užduoto tempo ir paskutines tris minutes pralaimėjo 14:2 ir išsvaitė visą turėtą pranašumą – 16:16. Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės T. Vyšniausko taškais ir „Kauno Rami & Gi-Gr“ komanda pirmą kartą išsiveržė į priekį (16:21). „MRU VSF“ krepšininkai netrukus vėl išlygino rezultatą ir žaidimas abejuose aikštelės pusėse išsilygino. Komandos keitėsi rezultyviais išpuoliais, netrūko ir taiklių tritaškių, tačiau per pirmąją rungtynių pusę nei vienai komandai nepavyko ženkliau atitrūkti – 35:33.

Po pertraukos svečiai iškart pelnė keturis taškus be atsako, tačiau tada jie penkias minutes nepelnė nei taško, o šeimininkai štampavę vieną rezultatyvią ataką po kitos, laimėjo atkarpą 16:0 ir likus žaisti dvi minutes jau triuškino varžovus (51:37). Per likusį kėlinio laiką vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidžią aštuoniolikos taškų persvarą – 59:41. Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo tik formalumas šiose rungtynėse. Šeimininkai puikiai atakuodami iš toli neleido varžovams net pasvajoti apie intrigos atkūrimą šiame mače. Rungtynes rezultatu 84:57 (16:16, 19:17, 24:8, 25:16) laimėjo „MRU VSF“.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo: „Sunku pasakyti iš pradžių žiūrėjau tik „LiveScore“, mačiau kad pradžioje buvo problemų su pražangomis, tačiau po to vyrai pagavo savo žaidimą, sukrito metimai ir pavyko laimėti. Džiugu, kad taip lengvai, nesitikėjom, kad taip lengvai pasiseks laimėti“

„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)„MRU VSF“ privertė pirmą kartą šį sezoną pralaimėti „LazybuGuru.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:13 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)