Kauno TPMC ‒ 2 vs ASU dubleriai (83:94)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“

2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 21:12 val., peržiūros: 688

Kovo 15 dieną KTPMC sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno TPMC ‒ 2“ priemė svečius „ASU dublerius“.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (3:2). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „ASU dubleriai“ (3:8). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas išaugo iki 11 taškų (5:16). Prasidėjus aštuntai minutei „Kauno TPMC ‒ 2“ prisivijo varžovus (14:18). Kėlinio pabaigoje skirtumas vėl padidėjo iki devynių taškų (18:27).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Kėlinio viduryje komandas skyrė aštuoni taškai (30:38). Aštuntą minutę skirtumas sumažėjo iki trijų taškų (39:42). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o persvarą išsaugojo „ASU dubleriai“ (45:49).

Trečio kėlinio pradžioje „Kauno TPMC ‒ 2“ pelnė keturis taškus be atsako, po kurių rezultatas tapo lygus (49:49). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik du taškai (60:62). Vėliau nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė tik vienas taškas (71:70).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Kauno TPMC ‒ 2“ (76:70). Netrukus puikų spurtą pradėjo „ASU dubleriai“, kurie puikios gynybos ir gero puolimo dėka septintą minutę susgrąžino trijų taškų persvarą (78:81). Likus kiek daugiau nei minutei komandas skyrė tik trys taškai, p otaiklaus šeimininkų tritaškio (83:86). Kėlinio pabaigoje aštuonis taškus be atsako pelnė „ASU dubleriai“, kuriem tai garantavo pergalę (83:94). „ASU dubleriai“ serijoje iki dviejų pergalių pirmauja rezultatu 1:0.

„ASU dubleriai“ komandos kapitonas A.Bulys: „“Šiandien gerai užbėgome į greitas atakas, varžovai nespėjo grįžti. Neatsikovojome kamuolių, dėl to varžybos buvo šiek tiek lygesnės. Nepataikėme tritaškių, bet laimėjome manau todėl, kad greičiau bėgome.“ Paklaustas, ar kitose rungtynėse reik tą patį žaidimą išlaikyti ar komanda gali kažką geriau, žaidėjas atsakė: „Šiandien nebuvo mūsų vidurio puolėjų pagrindinių, bet sakė jie sekmadienį jau bus. Bandysime labiau per juos žaisti.“

„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)27 taškus per kėlinuką pelnęs A. Bulys atvedė „ASU dublerius“ į pergalę kovoje su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:36 val.)Keturiese likę „ASU dubleriai“ nepasipriešino „Kauno Rami“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 18:29 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)Sėkmingas žaidimas antroje rungtynių pusėje leido „ASU dubleriams“ pergale pradėti seriją prieš „KMAIK“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:12 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)Puikiai besipriešinę „ASU dubleriai“ turėjo pripažinti „Elektromontuotojo“ pranašumą (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:40 val.)