Baltic Transline vs Sparta (86:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą

2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 904

Balandžio 8 dieną, 19:00 val., „Ringaudų“ pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Sparta“ (svečiai). Šį vakarą abi komandos stojo žaisti kol kas svarbiausių sezono rungtynių, lemiamo susitikimo, dėl patekimo į taurės pusfinalį (serijoje iki dviejų pergalių ekipos buvo pasidalinusios po pergalę). Nors visą susitikimo laiką pranašumą savo pusėje išlaikė „Baltic Transline“, tačiau varžovai ne kartą buvo visiškai priartėję ir tik galingas rungtynių finišas leido šeimininkams įtikinamai peržengti ketvirtfinalio barjerą 86:68 (24:20, 18:16, 19:20, 25:12)

Rungtynes abi komandos pradėjo gana laisvai, žaidimas iš karto buvo greitas ir rezultatyvus, o kiek geresnėje situacijoje buvo „Baltic Transline“ žaidėjai, kurie sėkmingai provokavo varžovų pražangas, neblogai pataikė iš toli, o svarbiausia labai užtikrintai kovojo dėl atšokusių kamuolių. „Sparta“ jau nuo rungtynių pradžios buvo besivejančių vaidmenyje, o komandos reikalai dar labiau pablogėjo antrojo kėlinuko pradžioje. „Baltic Transline“ pataikė seriją tritaškių metimų ir pasiekė dviženklį pranašumą. Tiesa, šeimininkų taikiklis netrukus nusimušė, o „Sparta“ prieš ilgąją pertrauką gerokai priartėjo 36:42.

Antroje rungtynių dalyje „Sparta“ visiškai priartėjo, skirtumas kelis kartus sumažėjo vos iki 2 taškelių, bet išlyginti rezultato jiems vis nepavyko. Ilgą laiką žaidimas vyko išties atkakliai, bet svečių viltys sudužo ketvirtame kėlinuke. Nors iš pradžių skirtumas buvo dar visiškai nedidelis, tačiau įpusėjus ketvirtąjam kėlinukui „Baltic Transline“ spurtavo ir tolimų metimų dėka staigiai pabėgo tolyn. Skirtumas augo labai sparčiai, galiausiai intrigos nebeliko ir kelialapis į pusfinalį buvo „Baltic Transline“ ekipos rankose 86:68.

Mindaugas Leščinskas („Baltic Transline“):

„rungtynes laimėti padėjo gynyba, ruošėmės gaudyti varžovų snaiperius, o ir patys rungtynių pabaigoje gerai pataikėme iš toli ir nutolome“.

„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:51 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Randerį“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:16 val.)Baltic Transline žengė į C lygos Mažosios taurės finalą (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)