Dumblas vs Laipsniai (99:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Laipsnius“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 16:28 val., peržiūros: 700

Sausio 14 – ąją dieną, sekmadienį, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Baltic Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Dumblo“ ir svečių „Laipsnių“ komandos. Abi ekipos turnyrinėje lentelėje žengia beveik koja kojon, tai atspindėjo ir vaizdas rungtynėse, nes buvo matyti, kad susitinka panašaus pajėgumo, kokybišką krepšinį žaidžiančios komandos.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir vedami T. Buloto „Dumblo“ komanda pabandė atitrūkti dar pirmame rungtynių kėlinuke. Tačiau netrukus puikų puolimą pademonstravę svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį (17:19), bet kėlinuko pabaigoje L.Steikūnas pelnė 6 taškus iš eilės ir padėjo „Dumblui“ vėl susigrąžinti pirmaujančiųjų vaidmenį – 24:21. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai vėl suaktyvino gynybą, o pavieniai žaidžiantys varžovai, leidžia „Dumblui“ vėl atitrūkti. Tačiau vėl kartojosi pirmo kėlinuko scenarijus, kai šeimininkams atitrūkus seka prasta jų atkarpa gynyboje ir „Laipsniai“ vėl greitai lygina rezultatą, kuris įpusėjus kėliniui buvo – 34:34. Antroje kėlinio pusėje toliašaudę artileriją pasitelkę šeimininkai smiegė 6 tolimus metimus ir varė į neviltį varžovus, kurie po dviejų kėlinių jau turėjo dviženklį deficitą – 57:45

Po ilgosios pertraukos „Dumblas“ ir toliau išlaikė gerą žaidimo bangą ir kurį laiką išlaikė turėtą pranašumą, bet ir vėl jų gynyba ėmė braškėti, koją kišo klaidos ir netrukus A. Jankevičiaus vedami „Laipsniai“ vėl kvepavo į nugarą – 64:63. Žaidimas abiejose aikštelės pusėse išsilygino, komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau tarpusavyje pyktis pradėję šeimininkai prarado žaidimo kontrolę ir prieš lemiamą ketvirtį jau atsilikinėjo – 76:77. Ketvirtame kėlinyje ir toliau puikų žaidimą demonstravo L.Steikūnas, kuris pirmoje kėlinio pusėje pelnė 8 taškus, netrukus po tritaškį pridėjo T.Jorudas ir T.Bulotas ir šeimininkų pranašumas padidėjo iki 15 taškų. Tiesa, tada lyg sustoję „Dumblo“ krepšininkai leido varžovams pajusti žaidimo ritmą, „Laipsniai“ pataikė kelis tolimus metimus ir eilės ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Likus 1 minutei komandas skyrė 6 taškai, tiesa, „Dumblas“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę – 99:93 (24:24, 33:21, 19:32, 23:16).

Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Laipsniai“ įveikė „Dumblą“ (62:51) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 19:16 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)Fantastiškai sužaista antroji rungtynių pusė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai leido įveikti „Laipsnius“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antrą kartą įveikė „Laipsniai“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Dumblas“ pavogė pergalę iš „Hermio“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:33 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Dumblas“ tris kėlinius vargo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:46 val.)