exPersvara vs Return (65:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

L. Karalius ištempė „exPersvarai“ pergalę prieš „Return“

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:35 val., peržiūros: 620

Pirmadienį, gruodžio 4 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos „exPersvaros“ (1-5) bei svečių „Return“ (2-5).

Šias rungtynes galima pavadinti dviejų žaidėjų dvikova – L.Karalius pelnė 47 iš 65 „exPersvaros“ taškų, o „Return“ ekipai D.Nemeikša pelnė 36 iš 63 savo atstovaujamos ekipos taškų. Pirmasis kėlinukas buvo nerezultatyvus, tačiau geriau kėlinuko pabaigą sužaidę svečiai jį laimėjo 8:15.

Antrajame kėlinuke P.Venclovas taikliu tolimu metimu padidino „Return“ pranašumą iki dviženklio – 12:22. Bet tada iš eilės 14 taškų pelnę šeimininkų lyderis L.Karalius ir „exPersvara“ prisivijo varžovus – 28:30.

Trečiajame kėlinuke po D. Nemeikšos metimų svečiai pirmavo 31:36. Bet tada vėl užsiautė „exPersvaros“ lyderis L.Karalius, kurio pastangos leido šeimininkams persverti rungtynių rezultatą bei po trijų kėlinukų pirmauti 46:43.

Ketvirtajame kėlinuke D. Nemeikšos ir L. Grincevičiaus metimai leido „Return“ būti priekyje 55:61. Tačiau tada „exPersvara“ spurtavo, kėlinuko pabaigoje lemiamą tritaškį smeigė L.Juodakis ir šeimininkai pirmavo 65:63. „Return“ dar turėjo kelias galimybes išplėšti pratęsimą arba pergalę, tačiau lemiami metimai skriejo pro šalį. Galutinis rungtynių rezultatas 65:63 (8:15, 20:15, 18:13, 19:20).

L.Puidokas („exPersvara“):

„visas varžybas gynėmės, stengėmės, jie statė zoną, tačiau kažkaip ištampėm tą jų gynybą. Na, ir prasiveržimai antroje rungtynių pusėje padėjo. Galbūt ir metimai neblogai pakrito, ypatingai tritaškiai šiandien“.

„Grande“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Return“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno technikos kolegija“ įveikė „exPersvarą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:19 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Spartos“ pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:14 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Grande“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Return“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 01:25 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)