Kauno NTI-PN vs Return (66:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 31 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose

2017 spalio 31 d., Antradienis, 21:25 val., peržiūros: 622

Spalio 31 dieną, 18:30 val., Kauno NTI-PN sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Return“ (svečiai). Nors pačioje rungtynių pradžioje „Kauno NTI-PN“ atrodė labai užtikrintai ir greitai pabėgo tolyn, bet „Return“ kantriai artėjo, kol galiausiai persvėrė rezultatą ir nutolo. Kai atrodė, kad svečiai jau turi pergalę savo rankose „Kauno NTI-PN“ krepšininkai sugebėjo parodyti charakterį ir paskutinėmis sekundėmis priartėjo vos iki 2 taškelių. Tačiau svečiai atsilaikė, išlaikė trapų pranašumą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 66:68 (17:15, 13:18, 12:23, 24:12).

Labai garsių sirgalių palaikomi aištelės šeiminikai labai neblogai startavo, bet čia labiau patys „Return“ nesusitvarkė su jauduliu ir ilgą laiką skendo netaiklių metimų serijoje. Tačiau „Kauno NTI-PN“ dominavimas po truputį blėso, skirtumas nepastebimai tirpo, kol galiausiai „Return“ persvėrė rezultatą savo naudai. Abi komandos atrodė gana panašaus pajėgumo, tad iki pat ilgosios pertraukos vyko gana atkaklus ir kovingas žaidimas. Po dviejų kėlinukų svečiai buvo priekyje rezultatu 30:33.

Antroje rungtynių dalyje svečiai pirmiausia gerokai pataisė savo gynybą. „Kauno NTI-PN“ buvo priversti mėtyti tik itin tolimus tritaškius, o komandos taiklumas metant iš toli buvo prastas. Tuo pasinaudoję „Return“ žaidėjai nutolo, skirtumas sustojo augęs ties maždaug 15 taškų riba. Atrodė, kad rungtynių kontrolė jau priklauso svečiams, kurie artėjo pergalės link. Viskas pasikeitė ketvirtojo kėlinuko metu, svečiai dabar tarsi sustojo, o „Kauno NTI-PN“ atidavė paskutines jėgas tam, kad sugražintų intrigą. Didelių pastangų dėka „Kauno NTI-PN“ žaidėjai priartėjo vos iki 2 taškelių, bet paskutinės atakos jiems nesusiklostė sėkmingai ir „Return“ sunkiai išaugojo pergalę savo pusėje 66:68.

Povilas Venclovas („Return“):

„šiandien sugebėjome susikurti pranašumą, bet, matyt, per anksti patikėjome pergale ir vos neprisižaidėme“.

„Kauno NTI-PN“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:47 val.)Kaip iš natų lemiamą ketvirtį sužaidusi „Return“, iškovojo pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)„KK „13“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)