Baltic Transline vs ASU dubleriai (65:38)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Baltic Transline žengė į C lygos Mažosios taurės finalą

2018 balandžio 22 d., Sekmadienis, 21:29 val., peržiūros: 903

Sekmadienio vakarą trečiose pusfinalio rungtynėse tarp Baltic Transline ir ASU dubleriai išaiškėjo kuri gi komada žengs į C lygos mažosios taurės finalą ir pabandys iškovoti pimąją vietą. Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkų teisėmis rungtyniavę Baltic Transline, kurie sužaidus 4 minutes jau pirmavo 12-0. Nors pirmas „šaltas dušas“ ir nebuvo labai malonus vėliau žaidimas kiek apsilygino ir skirtumas tarp komandų išliko beveik toks pats šeimininkams išlaikant dviženklį pranašumą 21-11. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pradėjo keistis. Vedini 8 taškus pelniusio E.Žirlys, bei 6 taškus pridėjusio G.Šiušė ASU dubleriai spurtavo, o pridęjus dar tai, kad varžovai strigo puolime per 7 minutes laimėjo atkarpą, net 19:2 ir taip išsiveržė į priekį. Kiek sėkmingesnė šeimininkų pabaiga leido sušvelnint skirtumą iki minimumo 30-29 ASU dubleriai naudai.

Po didžiosios pertraukos Baltic Transline nuspredė nebejuokauti ir greitai grąžinosi iniciatyvą į savo pusę. K.Kaupas sėkmingas žaidimas puolime ir puiki gynyba leidusi varžovams įmesti tik 9 taškus per kėlinį prieš paskutinę rungtynių dalį leido šeimininkams pirmauti 50-38. Puskutiniame ketvirtyje nieko keistesnio neįvyko. Baltic Transline toliau išlaikė dviženklę persvatą, neleisdami ASU dubleriai, net pagalvoti apie intrigą šiose rungtynėse ir tvirtai žengė į finalą. 65-54 tokiu rezultatu saldžią pergalę šventė Baltic Transline kolektyvas.

Po rungtynių Baltic Transline vyrai šokinėjo iš džiaugsmo, dėkojo varžovams už gerą kovą ir su geromis nuotaikomis mintyse jau pradėjo ruoštis finalui.

„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:51 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos KK „Alfa būrys“ iškovojo C lygos, Mažosios taurės, trečiąją vietą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 15:07 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Grande“ ekipa (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 13:29 val.)„Baltic Transline“ viena koja mažosios taurės pusfinalyje, o „Spartos“ neišgelbėjo net ir trigubas M. Kaselio dublis (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:45 val.)„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)