LazybuGuru.lt vs Birštono SC – „Olimpas“ (68:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2018 gegužės 05 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„LazybuGuru.lt“ privertė pasiduoti Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkus ir iškovojo C lygos Didžiosios taurės bronzą

2018 gegužės 05 d., Šeštadienis, 19:24 val., peržiūros: 753

Šeštadienį, A.Sabonio KC įvyko C "Baltik sport" lygos, Didžiosios taurės mažasis finalas, kuriame susitiko "LazybuGuru.lt" ir svečių teisėmis atvykęs Birštono SC – „Olimpas“.

Nors rungtynių pradžioje po A. Jakštonio ir M. Gailiūno metimų "LazybuGuru.lt" pirmavo 5:2, tačiau devynis taškus paeiliui savo ekipai pelnęs M.Knyšius labai greitai išvedė Birštono SC – „Olimpą“ į priekį 9:13. Svečiai A. Marchockio ir K. Juškevičiaus tolimų metimų dėka dar labiau nutolo – 13:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo S. Pakalniškio bei E. Šipilos (vienas iš jų nuo vidurio linijos paskutinę atakos sekundę) tritaškiais, kurie leido "LazybuGuru.lt" ekipai persverti rungtynių rezultatą – 25:23. Antroji kėlinuko pusė buvo labai nerezultatyvi, tačiau po S. Pakalniškio tolimo metimo šeimininkai buvo priekyje 31:27.

Trečiajame kėlinuke "LazybuGuru.lt" dar labiau nutolo – 40:31. Ir toliau rungtynių eigą kontroliavę "LazybuGuru.lt" krepšininkai po trečiojo ketvirčio turėjo dviženklį pranašumą 55:43.

Ketvirtajame kėlinuke du M. Seiliaus tritaškiai leido Birštono SC – „Olimpui“ priartėti per kovinį atstumą – 59:55. Visgi, rungtynių pabaigoje visiškai užsikirtęs svečių puolimas neleido pagalvoti apie pergalę šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 68:59 (13:21, 18:6, 24:16, 13:16) skelbė "LazybuGuru.lt" ekipos pergalę bei iškovotą trečiąją vietą.

E.Šipila ("LazybuGuru.lt"):

„Jeigu ne aš, būtume nelaimėję :) gan sunkoka pergalė, bet ir tikėjomės sunkių varžybų. Mums koją pakišo baudų pramestų skaičius. Turbūt pramėteme 80 proc. baudų metimų, tai plius 20 gal būtų buvę. Bet yra kaip yra, džiaugiamės pergale.“

„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)Namų sienos Birštono SC – „Olimpui“ padėjo nugalėti „MRU VSF“ ir išlyginti pusfinalio seriją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)Mažumoje žaidę „Laipsniai“ neprilygo Birštono SC – „Olimpas“ komandai (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:09 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)