Randeris vs Krugės kariai (58:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris'

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 660

Sekmadienį, vasario 25 – ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centro ketvirtoje sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Randeris“ bei svečių „Krugės kariai“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai ir viskas sprendėsi lemiamais rungtynių momentais. Šįkart sėkmė nusišypsojo svečių ekipai, kuri ir džiaugėsi pergale.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Pradžioje kėlinio šeimininkų ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau ją perimė svečiai ir trapų pranašumą išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:17.

Antrojo kėlinio pradžioje „Krugės kariai“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo 4 taškų pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems sekėsi laikyti panašų pranašumą savo rankose, bet kėlinuko pabaigoje „Randeris“ ekipai pavyko sumažinti truputi savo atsilikimą iki 3 taškų Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:32.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkai ekipa išlygino rezultatą (36:36). Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Krugės kariai“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:51.

Lemiamą kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės svečiai, kurie vėl šiek tiek nutrūko nuo savo varžovų. Tuomet „Randeris“ kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė 5-ą taškų. Tačiau tuomet „Krugės kariai“ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, kas ir atnešė jiems vaisių. Galutinis rungtynių rezultatas 58:59.

,,Randeris" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Nebajeris' (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplešė pergalę prieš „Resmila.lt“ (74:72) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:51 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Smeliavimas24.lt““rungtynių pabaigoje įveikė „Krugės kariai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)