Kauno Rami & Gi-Gr vs Kauno Rami (83:90)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ patiesė savo kolegas

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 23:01 val., peržiūros: 560

Sekmadienį, gruodžio 10 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Kauno Rami & Gi-Gr“ ir svečių „Kauno Rami“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, bet vėliau gerą atkarpą sužaidusi svečių ekipa įgijo solidų dviženklį pranašumą ir jautėsi patogiai. Antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai pradėjo spausti savo varžovus ir tai pasiteisino – jie grįžo į rungtynes. Visgi, pranašumą savo rankose išlaikė svečiai ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus įgijo penkių taškų pranašumą ir kurį laiką laikė šį pranašumą savo rankose. Vėliau komandos žaidė gana apylygiai ir skirtumas tarp komandų bangavo. Likus žaisti dvi minutes, „Kauno Rami“ turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau tuomet per kiek daugiau nei pusę minutės pelnė šešis taškus paeiliui ir įgijo jau devynių taškų pranašumą, kuris kėlinio pabaigoje dar ūgtelėjo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:27. Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Rami & Gi-Gr“ visiškai strigo puolime, o tuo naudojosi svečių ekipa ir laimėjo atkarpą 14:0. Po šalto dušo atsigavusi aikštelės šeimininkų ekipa pelnė 11-ą taškų be varžovų atsako ir sumažino atsilikimą iki 13-os taškų. Visgi, prieš pat kėlinuko pabaigą „Kauno Rami“ ekipai dar pavyko padidinti savo atotrūkį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:49.

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo taikliu dvitaškiu, tačiau tuomet jie krito į duobę ir penkias minutes nesugebėjo pataikyti į varžovų krepšį. „Kauno Rami & Gi-Gr“ pradėjo spausti savo varžovus ir tai išprovokavo nemažą dalį klaidų, kurios virto greitais taškais. Aikštelės šeimininkai spurtavo 13:0 ir skirtumas tarp komandų tapo jau vienženklis. Su varžovu spaudimu galiausiai susitvarkiusi „Kauno Rami“ sužaidė neblogą atkarpą ir atsatė kiek saugesnį dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai dar kiek priartėjo prie savo varžovų ir rezultatas po trijų kėlinių buvo 56:67. Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo „Kauno Rami & Gi-Gr“, kuri priartėjo iki penkių taškų. Vėliau komandos žaidė apylygiai ir skirtumas labai bangavo – tai didėjo, tai mažėjo. Likus žaisti kiek mažiau nei pusantros minutės, skirtumas tarp komandų buvo septyni taškai, bet prabėgus pusę minutės, „Kauno Rami“ pranašumas tebuvo tik trys taškai. Visgi, per likusį rungtynių laiką užtikrinčiau atrodė svečiai, kurie išlaikė pranašumą savo rankose ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:90.

Šarūnas Petraitis („Kauno Rami“):
„Sunkiai susitvarkėm su varžovų spaudimu. Nors žinojom, kad jie spaus, bet vis tiek… Pas mus mažiukų gal mažiau yra, sunkiau kamuolį varinėjamės, bet šiaip ne taip susitvarkėm. Pradžiai gynėmės zonine gynyba ir, manau, kad tai visai gerai išėjo. Paskui perimėm į asmeninę gynybą, žaidėm taškas į tašką ir, manau, kad keli taiklūs metimai lėmė pergalę.“

„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ eliminavo „Dumblą“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kauno Rami“ įveikė „Grande“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:27 val.)