KK „13“ vs Neveronys ‒ LKK (61:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 698

Lapkričio 26 dieną „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „13“ priemė svečius „Neveronis – LKK“. KK „13“ buvo iškovoję keturias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Neveronių – LKK“ sąskaitoje buvo penkios prgalės.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Žaidimas vyko gan nerezultatyviai, o sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (10:10). Septintą minutę komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (13:13). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „13“ (18:13). Kėlinio pabaigoje fantastiškai žaidė „13“, kurie pelnė dar 12 taškų be atsako ir sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 30:13.

Antro kėlinio pirmas keturias minutes komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes „13“ pranašumas buvo padidėjęs iki devyniolikos taškų (32:13). Netrukus šeimininkų persvara pradėjo mažėti. „Neveronys – LKK“ dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 0:9 (32:22). Aštuntą minutę šeimininkų persvara buvo sumažėjusi iki 5 taškų (37:32). Kėlinio pabaigoje šeimininkai išlaikė 5 taškų persvarą (37:32).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o „13“ vis dar nepaleido trapaus pranašumo. Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Neveronys – LKK“ įgijo pranašumą (43:45), o minutės pertraukėlės paprašė „13“. Po jos toliau vyko atkakli kova, o likus dviems minutėms komandas skyrė trys taškai (46:49). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė keturi taškai (47:51.

Sužaidus keturias ketvirto kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (56:56). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Neveronys – LKK“ (56:62), minutės pertraukėlės paprašė „13“. Po jos sekančias dvi minutes komandos žaidė nerezultatyviai, pelnė po du taškus (58:64). Kėlinio pabaigoje „Neveronys – LKK“ išlaikė pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 61:69. „Neveronys – LKK“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės, o „13“ pralaimėjo antrą kartą.

„Neveronių“ treneris E.Rakickas: „Atėjome susirinkę savaitgalinėm nuotaikom. Tikriausiai mažai koncentracijos buvo komandoje. Pirma rungtynių pusė parodė, kad negalime būti tokie visiškai atsipalaidavę, reikia susikaupti. Pakeitėme gynybos sistemą ir taip perlaužėme rungtynes. Pasisekė tikriausiai, labai stiprūs varžovai buvo šiandien.“ Paklaustas, kodėl varžovai buvo įgiję beveik 20 taškų persvarą, treneris atsakė: „Pradžioje rungtynių mes visiškai nepataikėme, o varžovai pataikė praktiškai viską. Tikriausiai tai ir įtakojo tokią rungtynių pirmą dalį.“

„Smeliavimas24.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Neveronių -LKK“ pranašumą (2017 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)C lygos starte įtikinamas Neveronys ‒ LKK komandos pranašumas (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 01:00 val.)Per žingsnį nuo sensacijos ‒ „MRU VSF“ apmaudžiai paleido C lygos čempionų titulą rungtynėse prieš „Neveronys ‒ LKK“ ekipą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 20:28 val.)„Nebajeris“ „Neveronys ‒ LKK“ (61:85) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:40 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)Fantastiškai sužaista antroji rungtynių pusė „Neveronys ‒ LKK“ ekipai leido įveikti „Laipsnius“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:28 val.)