Vilkai vs United ‒ „R2P Sport“ (48:93)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių

2016 spalio 25 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 1502

Spalio 25-osios vakarą S. Lozoraičio vidurinės mokyklos sporto arenoje vyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių C pogrupio varžybos, kuriose „Vilkai“ priėmė „United – „Alta transporto““ ekipą. Kaip ir buvo galima tikėtis, gerokai labiau patyrusių svečių ekipa nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir įveikė „Vilkus“ rezultatu 48:93 (7:19, 7:29, 16:27, 18:18).

„United – „Alta transportas““ nuo pirmųjų rungtynių minučių išsiveržė į priekį, neleisdami abejoti savo pranašumu – pradėję „sausa“ atkarpa 0:6, priešininkams pirmauti neleido nei sekundės, o pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 7:19.

Antrajame ketvirtyje „United – „Alta transportas““ įsišaudė iš tolimų distancijų ir per kėlinį pataikė 7 tritaškius metimus, o varžovams leidė įmesti tiek pat, kiek ir pirmajame ketvirtyje (7 taškus), savo persvarą padidino iki 34 taškų (14:48).

Trečiojoje rungtynių dalyje svečiai tesė savo pasirodymą, nestengdami pasiekti baudos aikštelės, nes atakuoti neblogai sekėsi ir iš toliau – pataikę dar 5 tolimus metimus, atotrūkį po trijų ketvirčių padidino iki 45 taškų (30:75).

Paskutinis kėlinukas buvo neabejotinas rungtynių formalumas – per keletą pirmųjų jo minučių pasiekė didžiausią persvarą rungtynėse – 48 taškus (32:80), tačiau šiek tiek atsigavo ir „Vilkų“ žaidėjai, pajautę priešininkų atsipalaidavimą gynyboje. Kėlinys baigėsi „taikiai“ – 18:18, o galutinis rezultatas – 48:93.

„United – „Alta transporto““ komandai tai buvo pirmosios rungtynės C lygoje, o „Vilkai“ nemenku skirtumu pralaimi jau antrąsias rungtynes.

Vilkai: Mindaugas Alekna – 16 tšk. (11 atk. kam.), Donatas Rumšys – 7 tšk., Marius Geštautas – 6 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Andrius Gedminas – 25 tšk. (5 perimt. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Vaidas Valiulis – 12 tšk. (6 perimt. kam.), Ignas Jančiukas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:27 val.)