Laipsniai vs Hidraulinės sistemos (66:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“

2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1377

Spalio 24 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Laipsniai“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės Sistemos“ (svečiai). Prieš rungtynes, turbūt, niekas net neabejotų „Hidraulinių Sistemų“ akivaizdžiu pranašumu, ir dar, negana to, „Laipsniai“ į rungtynes atvyko tik penkiese. Vis tik „Laipsiai“ jau spėjo įrodyti, kad šiemet bus labai rimtas varžovams visoms komandoms, nes dar dieną prieš rungtyniavo „Kauno Mero“ mažosios taurės finale. Tad šiandien, ir vėl negausiai susirinkę, sugebėjo duoti labai vertingą pamoką varžovams, kurie visų rungtynių metu taip ir nerado būdų sustabdyti „Laipsnių“ komandos žaidimo, o neišsenkanti energija padėjo jiems pasiekti tikrai labai solidžią pergalę prieš vieną stipriausių „C“ lygos ekipų. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:57.

Rungtynių startas buvo toks nerezultatyvus, kad sužaidus net 3 su puse minutės rezultatas vis dar buvo lygus 0:0 ir tik tuomet taškų sąskaitą atidarė „Hidraulinės Sistemos“. Nuo to momento abiejų komandų žaidimas tapo kiek rezultatyvesnis, bet ir toliau krepšininkų taiklumas buvo tiesiog tragiškas. Abiejų komandų žaidėjai pramesdavo net ir iš labai patogių padėčių, o nedidelis pranašumas jau susitikimo pradžioje priklausė „Laipsniams“. Sunku pasakyti, ar dėl varžovų gynybos, ar dėl tiesiog labai prastos sportinės formos, bet „Hidraulinės Sistemos“ per pirmus du kėlinukus sukrapštė vos 20 taškelių, tuo tarpu ne itin spindėjo ir „Laipsnių“ puolimas, bet jie jau buvo spėję nutolti. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:20.

Antroje rungtynių dalyje „Laipsniai“ pirmą kartą pasiekė dviženklį – 10 taškų pranašumą. „Hidraulinės Sistemos“ po truputėlį ėmė suprasti, kad šiandien varžovai nuovargio nejaučia, tad vis dažniau naudojo spaudimą, bei mėgino juos apžaisti fizine jėga arčiau krepšio. Agresyvesnis žaidimas leido pagerinti komandos puolimą, bet gynyboje „Hidraulinės Sistemos“ visiškai nebespėjo paskui varžovų greitas atakas. „Laipsniai“ net greitame puolime mėgindavo mesti iš toli, o pasisekus tai būdavo tik dar vienas emocinis pakilimas komandai. Milžiniškas pasitikėjimas savo jėgomis padėjo „Laipsniams“ atsilaikyti ir sunkiausiu metu, kuomet jų pranašumas ištirpo iki 1 taškelio, bet galingas ir kupinas energijos finišas leido vėl nutolti, o paskutinės rungtynių atakos tebuvo tik formalumas. „Laipsniai“ pasiekė tikrai netikėtą rezultatą ir jau sezono pradžioje pasiesė vienus iš lygos favoritų 66:57.

Mantas Jankevičius („Laipsniai“):

„komanda, matyt, valgė daug lašinių, kad tiek energijos turėjom“

Laipsniai: Aurimas Jurkšaitis – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 20 tšk. (6 perimt. kam.), Lukas Palivanas – 10 tšk. (26 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 20 tšk., Justinas Leitanas – 10 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 spalio 24 d., 20:22 val.
:DD
Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:05 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Kauno NTI-PN“ prieš „Hidraulinės sistemas“ atsilaikė iki ilgosios pertraukos (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:46 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Laipsnių“ puolimo banga pervažiavo „KMAIK“ (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:47 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)