Randeris vs Kauno technikos kolegija (62:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“

2016 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 21:35 val., peržiūros: 1723

Ketvirtadienį, lapkričio 24- ąją dieną, A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Randerio“ ir svečių iš Kauno technikos kolegijos (KTK) komandos. Rungtynių pradžia „Randerio“ krepšininkams nieko blogo nežadėjo – D. Sidabro treniruojama komanda greit susikrovė dviženklį pranašumą – 12:2, o besibaigiant kėliniui jau turėjo 17 taškų persvarą (23:6). Kėlinuką dvitaškiu užbaigė E.Pocius, kuris po varžovų klaidos pelnė du lengvus taškus iš po krepšio – 23:9.

Antrąjį ketvirtį šeimininkų pradėjo pelnydami 4 taškus paeiliui, bet tada puolimo mašina sustojo, po šalto dušo atsigaunantys KTK krepšininkai pagaliau pradėjo rasti būdų kaip įveikti varžovų gynybą. Abiejų komandų žaidimas išsilygino, tai parado, kad sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė tie patys 15 taškų – 31:16.Nors aikštelėje vyko įnirtinga kova, tačiau po lygiai sužaisto kėlinio svečiams nepavyko sumažinti deficito – 37:23.

Po pertraukos svečiai į aikštelę sugrįžo kovingos nuotaikos ir per daugiau nei keturias minutes laimėjo atkarpą 0:9 ir sumažino varžovų persvarą jau tik iki 5 taškų – 37:32. Tačiau „Randerio“ krepšininkai vedami V. Narbuto nepasimetė ir netrukus susigrąžino dviženklę persvarą, kurią išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 51:38.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo rezultatyvia šeimininkų ataka, po kurios E.Armanavičius pataikė iš toli. KTK krepšininkai kaip įmanydami stengėsi prisivyti varžovus, tačiau skirtumą iki vienženklės atžymos pavyko sumažinti tik įpusėjus kėlinukui – 56:47. Netrukus „Randerio“ komanda atstatė dviženklę persvarą, bet kovingai nusiteikę svečiai nenuleido rankų ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei minutę sumažino deficitą iki 4 taškų (61:57). Tačiau lemiamu momentu svečių komandos metimai skriejo pro šalį ir jie turėjo pripažinti varžovų – „Randerio“ pergalę rezultatu 62:57.

Po rungtynių pakalbintas „Randerio“ komandos kapitonas G.Janulevičius džiaugėsi komandos žaidimu ir iškovota pergale, kuri gali būti labai svarbi ateityje: „Pirma rungtynių dalis buvo sužaista tikrai gerai, o trečiame kėlinuke šiek tiek kritom į duobę – nesisekė nei ginyboje, nei puolime. Tačiau visumoje esu patenkintas rungtynėmis, komandos draugais ir trenerio darbu. Svarbiausia – iškovota pergalė, kuri manau bus labai svarbi, galvojant apie antrą etapą.“

Randeris: Laimonas Steponavičius – 14 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Deividas Leonavičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 13 tšk.

Kauno technikos kolegija: Ernestas Pocius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Marius Palaima – 14 tšk. (7 perimt. kam.), Osvaldas Karklius – 8 tšk.

„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:07 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)„Ragai“ tik ketvirtame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:01 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Randerio“ pergalė (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:30 val.)„Randeris“ įveikė prastai iš toli atakavusius „ASU“ krepšininkus (2017 sausio 13 d., penktadienis, 00:26 val.)