Randeris vs Kauno liberalai (56:47)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (III salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Randerio“ pergalė

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 17:30 val., peržiūros: 1299

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Randerio“ bei svečių „Kauno liberalų“. Visų rungtynių metu komandoms sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį, tad rezultatyvumas šiose rungtynėse nebuvo labai didelis. Visgi, antroje rungtynių pusėje šeimininkai pasinaudojo ilgesniu suoleliu bei iškovojo pergalę.

Rungtnes komandos pradėjo svaidydamos metimus pro šalį ir tik sužaidus keturias minutes, šeimininkams pavyko pelnyti pirmuosius šių rungtynių taškus. Vėliau savo taškų kraitį atidarė ir svečių ekipa, bet per likusį kėlinio laiką, ypatingu rezultatyvumu nepasižymėjo. Ne itin rezultatyviai žaidė ir „Randerio“ ekipa, bet to jiems užteko, kad po pirmojo kėlinio pirmautų – 14:6. Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė vaidmenimis. „Randerio“ ekipa per šį kėlinį sukrapštė vos keturis taškus, otuo kaip mat pasinaudojo „Kauno liberalai“ ir priartėjo prie savo varžovų bei galiausiai persvėrė rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 18:21.

Trečiajame kėlinyje komandoms pagaliau pradėjo sektis pataikyti į krepšį ir žaidimas tapo iškart kiek akiai patrauklesnis. Šeimininkams buvo pavykę įgyti kiek saugesnį pranašumą, bet kėlinuko pabaigoje kiek tvirčiau atrodė „Kauno liberalai“ ir sumažino savo atsilikimą – 37:34. Lemiamame ketvirtyje šeimininkai ir toliau žaidė sėkmingiau, nes jų varžovai šiandien susirinko tik penkiese. Galiausiai, likusių rungtynių metu, „Randerio“ ekipa kontroliavo žaidimą ir labai arti savo varžovų neprisileido. Taip jie išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu 56:47.

D. Sidabras („Randeris“):
„Didžiausias mūsų privalumas šiandien buvo gynyba. Gerai dirbom gynyboj. O daugiau reikia stengtis puolime. Puolimui pasistengsim pasiruošti geriau kitose rungtynėse“.

Randeris: Aurimas Janulevičius – 14 tšk., Deividas Leonavičius – 12 tšk. (16 atk. kam.), Edgaras Tarasovas – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

Kauno liberalai: Liutauras Sakalauskas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Artūras Bundulas – 12 tšk., Simonas Kairys – 11 tšk.

Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido „Kauno liberalams“ pasiekti pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 17:24 val.)ASU antroje rungtynių pusėje parklupdė Randeris komandą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Galingai startavęs „Randeris“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „KTK“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)