Vilkai vs Kauno Rami (57:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:00 val. @ S. Lozoraičio pagrindinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“

2017 vasario 28 d., Antradienis, 23:43 val., peržiūros: 1520

Antradienį, vasario 28 – ąją dieną, S. Lozoraičio pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių L pogrupio rungtynės, kuriose vietos „Vilkai“ ir svečių „Kauno Rami“ komandos. Sutikimo pradžioje geriau atrodė svečiai, tačiau netrukus aikštelės šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir persvėrę rezultatą laimėjo pirmąjį kėlinuką. Antrąjame kėlinuke „Vilkų“ puolimas tapo bedantis, šeimininkai kėlinuką pralaimėjo 18 taškų skirtumu ir paleido varžovus į priekį. Kaip rungtynių pabaiga parodė varžovai buvo paleisti per toli ir persvaros neišsvaitę „Kauno Rami“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu – 57:61 (16:11, 5:23, 20:19, 16:8)

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno Rami“, kurie iškart trūktelėjo į priekį (0:6). Po kelių minučių savo taškų sąskaitą atidarė ir šeimininkai. Netrukus „Vilkai“ spurtavo 7:0, išsiveržė į priekį ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Likusį kėlinio laiką tarp ekipų labiau dominavo gynyba nei puolimas, kur kiekvienas taškas buvo aukso vertės. „Kauno Rami“ sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė keletą rezultatyvių atakų ir išsaugojo iniciatyvą savo rankose – 16:11. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pasinaudojo tuo, kad „Vilkai“ kiek užmigo ir įjungę aukštenę pavarą spurtavo net 0:17 ir įgijo dviženklę persvarą (19:32). Šeimininkų 6 minučių taškų badą nutraukė D.Gudaitis pataikydamas dvitaškį. Prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo 13 taškų persvarą – 21:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje išsilygino. Komandos ir toliau sunkiai rinko taškus, o skirtumas tarp komandų žymiai nesikeitė. „Vilkai“ kaip įmanydami stengėsi priartėti prie varžovų, tačiau komandiškai žaidę svečiai po trijų kėlinių tebeturėjo dviženklę persvarą – 41:53. Ketvirtame kėlinyje sužaidus porą minučių po G. Mikėno dvitaškio komandas skyrė jau 15 taškų, tačiau šeimininkai parodė kovingumą, spurtavo 10:0 ir skirtumas sumažėjo jau tik iki 5 taškų (53:58). Antroje kėlinio pusėje žaidimas tapo dar klampesnis, komandos ir vėl sunkiai rinko taškus, tačiau per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą ir „Kauno Rami“ iškovojo pergalę, rezultatu – 57:61.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Vilkai: Mindaugas Alekna – 16 tšk. (12 atk. kam.), Donatas Rumšys – 9 tšk., Benas Narbutas – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 22 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Saulius Matusevičius – 9 tšk., Laurynas Varnas – 8 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:30 val.)Mariaus Liepos vedami „Laipsniai“ susitvarkė su „Vilkais“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:31 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)Pirmame kėlinuke atitrūkusi „Kauno Rami“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:46 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Top Sport“ C lygos aštuntfinalį „Kauno Rami“ pradėjo pergale ‒ įveikė vos penkiese žaidusius „KMAIK“ žaidėjus (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:57 val.)