Brentex Trailer vs Banga (46:88)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer“ nepasipriešino „Bangos“ krepšininkams

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:10 val., peržiūros: 1621

Lapkričio 21 dieną, 18:40 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, įvyko „C“ lygos E pogrupio dvikova, kurioje susitiko skirtingose trunyrinės lentelės pusėse esančios ekipos – namuose žaidusi „Brentex Trailer“ (0-4) ir svečiai „Bangos“ krepšininkai (3-0).

Nuo pat rungtynių pradžios „Bangos“ krepšininkai pradėjo spausti varžovus per visą aikštelę, kas labai išmušė iš vėžių aikštelės šeimininkus. Įpusėjus kėlinukui „Banga“ surengė greitą ataką žemė-oras ir po puikaus K. Reklaičio perdavimo D.Butkevičius sugrūdo kamuolį į krepšį nenusileisdamas ant žemės. Dar nepasibaigus pirmajam ketvirčiui svečiai po taiklaus P.Kapralov tolimo šūvio įgijo dviženklį pranašumą 7:19, o kėlinuką laimėjo 8:23.

Antrajame ketvirtyje ir toliau „Banga“ didino savo pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui D.Mickūnas tolimu metimu padidino svečių persvarą iki 13:36. Ir nors D. Greivio du tritaškiai sumažino šeimininkų deficitą iki 21:44, tačiau dviem tritaškiais tolimais metimais kėlinuko pabaigoje atsakė A.Karbauskas ir D.Mickūnas, o įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 21:50.

Trečiasis ketvirtis buvo geriausiai sužaistas „Brentex Trailer“ kėlinukas šiose rungtynėse. Nors ir pralaimėjo šį ketvirtį 13:16, tačiau pagirtinai kovojo po krepšiais bei gynyboje. Pasibaigus trečiajam kėlinukui rezultatu 34:66 ir toliau priekyje buvo „Banga“.

Paskutiniajame rungtynių kėlinuke po penkių paeiliui K. Reklaičio taškų svečiai dar labiau atitrūko 41:76. Kėlinuko pabaigoje pasinaudoję aikštelės šeimininkų klaidomis „Bangos“ krepšininkai surengė spurtą, kuris nuvedė svečių krepšininkus į ketvirtąją pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 46:88.

„Atrodė, jog šiandien didelį dėmesį skyrėte gynybai, kai visų rungtynių metu naudojote presingą“.

„Bangos“ ekipos treneris Š. Liesis: „gal ne tiek didelį dėmesį, kiek, principe, visi jauni yra, sveikatos turi, tegu pasibėgioja, mažiau pas mergas eis. O, iš tikrųjų, tai tokios lengvos rungtynės buvo. Aš ir galvojau, kad taip ir bus, užtai porą – trejetą žmonių net neregistravau ir, iš tikrųjų, prasibėgom. Prasibėgom, ir tai jau gerai yra“.

Brentex Trailer: Donatas Greivys – 12 tšk., Vytenis Gintautas – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Jašinskas – 8 tšk.

Banga: Darius Butkevičius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Kristijonas Reklaitis – 13 tšk., Dinas Mickūnas – 13 tšk., Aurimas Karbauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

„Brentex Trailer“ pasiekė tvirtą pergalę prieš „Ragus“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Brentex Trailer“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 20:52 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Brentex Trailer“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:16 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)