BK Centre ‒ 2 vs Nebajeris (80:101)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 19 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Nebajeris“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų.

2016 lapkričio 19 d., Šeštadienis, 22:11 val., peržiūros: 1120

Šeštadienį, lapkričio 19 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos, “Topsport” pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę BK “Centre” ir svečiuose žaidę “Nebajeris” ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti BK “Centre” ekipai, kuri po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu – (28:20). Antrame kėlinyje kiek geriau pavyko sužaisti “Nebajeris” ekipai, kuriai pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų – (44:42). Trečiame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po trijų kėlinių pirmaujati ekipa pasikeitė – (60:78). Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas, svečiai išlaikė turėtą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (80:101).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais BK "Centre" ekipos taškais. Sekančioje atakoje savo pirmuosius 3 taškus pavyko pelnyti "Nebajeris" ekipai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:3). Sužaidus dar 3 kėlinio minutes ir kėliniui įpusėjus minimaliu skirtumu priekyje vis dar buvo šeimininkai – (14:13). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko surengti spurtą – (14:7), po kurio pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (28:20).

Antrą kėlinį kiek netikėtai pradėjo "Nebajerio" ekipa, kuriai pavyko sužaidus 4 minutes laimėti atkarpą – (5:12), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (33:32). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko padidinti skirtumą iki 7 taškų – (39:32). Visgi per likusį laiką svečiai surengė dar vieną spurtą – (5:10), po kurio antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:42).

Trečio kėlinio pradžia vėl kiek geriau susiklostė "Nebajerio" ekipai, kuriai sužaidus minutę pavyko išlyginti rezultatą – (45:45). Svečių geras žaidimas nesibaigė. Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (6:20), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (51:65). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (60:76).

Ketvirtasis kėlinys kiek geriau prasidėjo BK "Centre" ekipai, kuriai sužaidus 5 minutes pavyko laimėti atkarpą – (16:10), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 4 taškų – (76:80). Visgi tuo šeimininkų geras žaidimas ir pasibaigė. Per likusį laiką šeimininkai pralošę dar vieną skaudžią atkarpą – (4:21) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (80:101).

Po laimėtų rungtynių "Nebajeris" ekipos treneris kalbėjo: "Pernai su varžovais žaidėme vienoje grupėje, tuo pačiu laiku, toje pačioje salėje ir tai buvo varžybos dėl patekimo į didžiąją taurę ir mes tas rungtynes keliais taškais pralaimėjome. Visi šitą pralaimėjimą atsimeną, etapas tas pats ir todėl šiandieną buvo pagrindinis tikslas susikaupti šitoms rungtynėms ir revanšuotis. O kaip tai pavyko, tai pavyko, nes iš ryto yra sudėtinga truputi žaisti, nes nevisi mūsų žaidėjai ir susirinko. Pradžioje sunkiai sekėsi įsivažiuoti, reikėjo laiko įsivažiuoti, o kaip įsivažiavome tada jau buvo tik lengviau žaisti."

BK Centre ‒ 2: Michael Zurabashvili – 23 tšk., Denis Malinauskas – 22 tšk. (7 rezult. perd., 7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Pavel Kirilenko – 21 tšk.

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 28 tšk. (13 išpr. praž.), Marius Kazickas – 25 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rytis Sadauskas – 23 tšk., Tadas Čiuplys – 13 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

KK „13“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „BK Centre ‒ 2“ krepšininkais (2017 vasario 18 d., šeštadienis, 16:04 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Akademija“ netikėtai krito prieš grupės autsaiderius (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:32 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)