BC „Gazuotas pienas“ vs Huawei (54:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 11 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Nukraujavęs BC „Gazuotas pienas“ priešinosi tik tris kėlinius

2016 lapkričio 11 d., Penktadienis, 21:38 val., peržiūros: 1371

Penktadienį, lapkričio 11 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Gazuoto pieno“ ir svečių „Huawei“ ekipų. Atkakli kova vyko tik tris kėlinius, kol galiausiai pavargę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai buvo priversti pripažinti „Huawei“ pergalę. 54:68 (18:14, 16:19, 17:24, 3:11).

Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau įpusėjus ketvirčiui rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų atotrūkį. Vis tik, ilgai nesnaudę „Huawe“ žaidėjai netrukus skirtumą tarp komandų sumažino iki minimumo. Nepaisant to, kėlinuką sėkmingai užbaigęs M. Stankevičius suteikė BC „Gazuotam pienui“ keturių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje dominavę svečiai ilgai netrukus rezultatą išlygino, tačiau kelis epizodus geriau sužaidę aikštės šeimininkai įgijo penkių taškų atotrūkį. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę „Huawei“ ekipos žaidėjai sumažino deficitą iki minimumo. 34:33.

Po ilgosios pertraukos abiejų ekipų snaiperiai apsikeitė keliais taikliais tolimais metimais, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečiai rezultatą išlygino. Įpusėjus kėlinukui Keturis taškus be atsako surinkę „Huawei“ ekipos krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau čia pat greita ataka atsakęs BC „Gazuotas pienas“ rezultatą išlygino. Vis tik, ir toliau puolime geriau atrodę svečiai iki trečiojo ketvirčio pabaigos įgijo šešių taškų atotrūkį. Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje strigti pradėję aikštės šeimininkai leido varžovams atitrūkti, kurie įgijo jau dešimties taškų pranašumą. Vos tris taškus per kėlinuką surinkęs BC „Gazuotas pienas“ privalėjo pripažinti „Huwei“ pranašumą rezultatu 54:68.

Po pergalės Aurimas Dervinskas dalinosi mintimis: „Mūsų žaidėjai yra gana greiti, tai tokioje mažesnėje salėje nepavyko to jų greičio išnaudoti. Iš kitos pusės, būtume geriau apsigynę, būtume daugiau greitų atakų padarę, bet nesisekė gintis. Gynėmės neagresyviai, leidome mesti metimus, o pabaigoje susikaupėme gynyboje, tas ir lėmė pergalę. Rungtynės buvo nerezultatyvios ir negražios, galima sakyti, jog išvargtos. Vargome tiek vieni, tiek kiti, buvo labai daug žaidybinio broko, negražus žaidimas“.

Po nesėkmės Jomantas Eibukas kalbėjo: „Nebuvo trijų startinio penketo žaidėjų. Buvo sunku, tačiau priešinomės tris kėlinius, na, o vėliau patys matėte, pavargome. Žaidėme pagal savo galimybes“.

BC „Gazuotas pienas“: Mantas Gasperavičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Stonkus – 11 tšk.

„Huawei“: Arnas Tilindė – 18 tšk., Povilas Balčiūnas – 16 tšk., Marius Dimša – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:08 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargu įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:01 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 20:19 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neturėjo jokių šansų prieš vienus grupės lyderių (2016 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:11 val.)„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:46 val.)