Elektromontuotojas vs Advokatų kontora „Konsus“ (52:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“

2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 1655

Lapkričio 2 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius Advokatų kontorą „Konsus“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėjęs. Advokatų kontora „Konsus“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo Advokatų kontora „Konsus“. Ketvirtą minutę svečiai turėjo keturių taškų persvarą (4:8). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė keturi taškai (12:8). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė penki taškai (10:15).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „Elektromontuotojo“ dvitaškiu (12:15). Netrukus spurtą pradėjo Advokatų kontora „Konsus“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (12:23). Sužaidus keturias minutes „Elektromontuotojas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečių puolimas užstrigo, o „Elektromontuotojas“ pamažu vijosi varžovus. Baigiantis kėliniui šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą (25:23).

Trečio kėlinio pradžioje du tritaškius pataikė Advokatų kontora „Konsus“ (25:29). Vėliau komandos žaidė lygiai. Ketvirčio viduryje komandas skyrė keturi taškai (32:36). Antroje kėlinio pusėje komandos toliau žaidė taškas į tašką. Sužaidus 30 minučių Advokatų kontora „Konsus“ turėjo penkių taškų persvarą (38:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje spurtą surengė Advokatų kontora „Konsus“, kurie pelnė 16 taškų be atsako (38:59). Septintą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 27 taškų (40:67). Paskutinėmis rungtynių minutėmis geriau rungtyniavo „Elektromontuotojas“, kuris sumažino varžovų persvarą iki 19 taškų (52:71). Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė trečią pergalę iš eilės, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo antrą kartą.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris Andrius Šiaulys: „Šiandien nežaidėme gerai. Gali būti, kad neįvertinome varžovų. Blogai žaidėme tiek puolime tiek gynyboje. Gerai, kad antroje pusėje pakrito metimai ir iškovojome pergalę.“

Elektromontuotojas: Arnas Gilius – 16 tšk., Alius Mažintas – 13 tšk., Daumantas Židanavičius – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Lukas Jasevičius – 21 tšk. (12 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Žalgevičius – 9 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ pažemino „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 22:49 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iššvaistė net 20 taškų pranašumą, bet palaužė „Laipsnius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:35 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)