Kauno liberalai vs Dentist Team (58:54)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“

2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 1475

Ketvirtadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C „Top Sport“ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno liberalai“ (2/7) ir svečių teisėmis atvykę „Dentist Team“ (2/6).

Rungtynės prasidėjo „Kauno liberalų“ sėkminga atkarpa (9:2) ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukos K.Matukaičio tolimi metimai sumažino skirtumą iki 3 taškų. Per likusį laiką šeimininkai išlaikė pranašumą savose rankose – 14:10.

Antrame kėlinyje „Dentist Team“ surengė keletą greitų atakų ir rezultatas tapo lygus, tačiau šeimininkai greitai atstatė rezultatą į savas vietas ( 19:14). VIs dėlto, „Dentist Team“ vėl perėmė iniciatyvą į savas rankas 10:0 atkarpa. Kėlinuko pabaigoje svečiai atlaikė „Kauno liberalų“ šturmą ir išsaugojo pranašumą – 20:28.

Po ilgosios pertraukos „Dentist Team“ toliau diktavo savo sąlygas aikštelėje ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 27:38). Viskas apsikeitė aukštyn kojom antroje kėlinuko pusėje, kur šeimininkai susitvarkė tiek su gynyba, tiek su puolimu ir pabaigė kėlinuką 14:0 atkarpa – 41:38.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno liberalai“ toliau nestabdė apsukų ir pradėjo sausa atkarpa 7:0 ( 48:38). Po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo po šalto dušo ir sušvelnino skirtumą iki 5 taškų ( 51:46). Rungtynių pabaigoje šeimininkai šaltakraujiškai sužaidė, kur neišbarstė pranašumo ir iškovojo pergalę, rezultatu – 58:54.

Kauno liberalai: Tadas Ališauskas – 19 tšk. (7 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Simonas Kairys – 15 tšk., Egidijus Plenta – 14 tšk. (14 atk. kam.)

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 18 tšk., Martynas Zaveckas – 17 tšk., Darius Jegorovas – 9 tšk.

Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą iššvaistę „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)